Alcatraz

From Deviopedie
Přejít na: navigace, hledání

Alcatraz je jméno klubu a zkrácený název dvou typů akcí, pořádaných Maximusem v Praze na Žižkově. Jde o gay klub a pivnici, ochotně poskytnutý majitelem Karlem i naší bdsm komunitě. Prostory se skládají z povrchového restauračního zařízení (se studenou kuchyní, po dohodě možno i teplou) a rozsáhlého sklepního klubu s několika darkroomy, barem a celou řadou prostor pro soukromější akčnění. Komplex je vybaven kříži, houpačkami, lavicemi, gyn. křeslem, sprchovým koutem atd.

Akce, organizované pro bdsm komunitu jsou dvojího druhu. Pravidelně každou sudou středu (předtím sudý čtvrtek) probíhá kecací Alcatraz s víceméně veřejným přístupem a omezenou možností použití sklepních prostor. Vítáni jsou nováčci v komunitě, nejlépe v doprovodu některého ze zkušenějších návštěvníků. Se zhruba dvojměsíční periodou je pak organizován Maximusální Alcatraz - striktně neveřejný a výběrový akční sraz.

Dění v Alcatrazu je organizováno Maximusem a Bitchinkou, v organizaci se angažují Bigg, Mountbatten a další osoby. Domácí stránkou projektu je Darkclub.

První akce byla realizována asi v létě 2000 Maximusem a Mountbatten. Byla s jednoduchou registrací a probíhala i na zahrádce sousední hospody. Náhoda tomu chtěla, že ji paralerně organizovala Mountbatten přes gay kamaráda - návštěvníka a Maximus už přímo s kamarádem - majitelem klubu a tak to dali dohromady a dotáhli do zdárného konce. Nyni společně s dalšími organizují další akce pod hlavičkou Darkclubu.

Reference[edit]