Nové ELEFERNO

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

žánr (155 found)

Kategorie odlišní žánru - typicky přípondělník, reportá etc.

Vytvořeno 22. květen 2014
(zPátečník)

               Paní z obrazu

    Dnes ji určitě najde.

    Dnes to už musí vyjít.

    Měsíce píle budou korunovány zaslouženým uznáním a Ona mu konečně odpoví.

    Je to od ní zákeřné a hravé a lstivé a provokativní a koketné a zlé, takhle jej zkoušet.

    Ale najde ji a osloví, není přeci takový hlupák, aby nerozšifroval ty náznaky, které k němu stále vysílá.

    Je jasné, že k němu nemůže Ona jen tak přijít, položit mu svoji ladnou ručku na rameno a říct "Můj princi, zde jsem, jen na Vás jsem čekala a jen po Vás toužím."

Vytvořeno 23. květen 2014
(Videa)

Toto je video 22. kalendářního týdne. Opravdu, opravdu dřevní Insex. PD osobně, sice už ne doma v obýváku, ale ve sklepě a Caroline. Přes tři hodiny videa z dob, kdy ještě nebylo nutné věnovat půlku záznamu rozhovorům se spokojenými a o konsensualitě dění argumentujícími subinkami. A taky poměrně zábavné elektro (za zmínku stojí třeba záznam od 32. minuty dál). Torm se málem rozvzlykal dojetím.V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://www.bdsmstreak.com/video/18501/electro-torture-bondage-and-punishment-insex

Vytvořeno 31. květen 2014
(Videa)

Toto je video 23. kalendářního týdne. Waterbondagelike video mistra Castella. Vkusné a zcela konsensuální vodní hrátky.V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://www.bdsmstreak.com/video/13804/long-and-hardcore-dungeon-punishment

Vytvořeno 1. červen 2014
(Blogy uživatelů)

    Před lety jsme měli práci v pitné vodě.
    Doslova, brodili jsme se pitnou vodou, takže bylo nutno vymyslet, do čeho budou lidi močit a tak jsme fasovali lahve od mlíka.
    Ten rozměr znám dobře -- pár dnů před tím mě moje milá a její milá sepsuly, že přes deset minut budou kouřit jenom v tom případě, že "tohle drž deset minut mezi zuby a jeslti se cejtíš, můžeš kolem toho jezdit jazykem."
    A tak jsem dostal křeče do čelisti už třetí minutu a holt jsem měl smůlu.

    No a tak jsem v práci protestoval, že mi ta lahev nebude stačit.
    Sekretářky nevěřily, tak jsem si to vyzkoušel a fakt ne, prostě mi žalud s tím hrdlem lícoval a zatímco ostatní si čumprdlíka strčili dovnitř, já měl prostě smůlu, ikdyž jenom naprosto těsně, milimetřík zbejval.
    Nevěřily ani mému čestnému slovu a do praktické ukázky se mi moc nechtělo.
    Takže jsem přinesl potvrzení: manželka jako majitel, já jako uživatel (víte jak to chodí v manželství) a milenka jako certifikační autorita.
    Vytištěno, hrdlo otištěno, tři podpisy: rozměry lícují, nelze použít.
    Jo, uvěřily, deset minut se dohadovaly, jak je možný, že je manželka podespána naproti řádce "milenka", jak jsem jí to podstrčil, že si toho nevšimla.
     "No, je přeci snadné vysvětlení," povídám, "to je přeci JEJÍ milenka. Ona mě jí občas půjčuje."
    Nedostal jsem jinou lahev. Prej že takovej kluk ať si už nějak poradí.
    Je to nespravedlnost na tom světě...

    No ale plyne z toho něco?
    Tak snad jedině že... lecos člověk dělá prostě jenom proto... že mu to nedá a prostě MUSÍ, když může. :-)
    A že frajeřit holt muž musí, dokud je klukem a jakmile přestane, je už starcem.
    A taky že nikdy nevíte, kdy se vám bude milenka hodit. Číkoliv milenka.

    Jo a vlastně ještě... když se vám zase sejdou doma ženský a ty kušny nezavřou celej večer, až vám z toho v hlavě hučí, nestěžujte si, nemrmlejte:
          T R É N U J O U !

Vytvořeno 1. červen 2014
(zPátečník)

                Třpytky na cizích tvářích

    "Čistotný lízací sluha k páru, mohu i kouřit, jsem zdravý... teda už jsem pár chlapeckých zadků naostro taky projel, to se člověku stává, ale jsem zdravý a věrný sluha, chcete mě?"
    "No, hele, zní to zajímavě, alééé..."

    Jistě, na něco člověk umřít musí, ale já bych přecijenom radši, kdyby to bylo na stáří nebo na psotník.
    Drahá přišla kdysi do hospůdky v blejskavým tričku posypaným třpytkama a ty se po vyprání už houfně odlupovaly.
    Políbila svoji milou, objala se s její milou, s pár kamarády si padla do náruče. Tak pět lidí maximálně. V lokále přes padesát hostí.
    Za pět minut se začaly objevovat třpytky na tvářích nám zcela neznámých lidí.

Vytvořeno 7. červen 2014
(zPátečník)

Kandauista, to je takový podivín, který se chce v koutě vysmíván dívat, jak mu soused šuká ženu. Prej. Je to celé divné, zvrhlé a fujtajbl a na holý pupiky, že se to nedělá. Prej.

Tak ale... všechno má svoji domácí verzi pro papuče, gauč a orchestrion.

Před drahnými lety jsem si dal sraz s čundračkou, toho onoho času mojí tehdejší drahou, ve vlaku na Zdice. Já že přistoupím v Berouně. Mobily jsme tenkrát měli čtyři lidi ze sta, takže se ještě hrálo na domluvy a na srazy.

"A bude to výlet jako bratr a sestra, nebo jako bratr a bratr?" zeptal jsem se v předvečer odjezdu.

Vytvořeno 8. červen 2014
(Videa)

Toto je video 24. kalendářního týdne. Klasický kousek z produkce Kinku, konkrétně Sex and submision.V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://www.ah-me.com/videos/149938/

Vytvořeno 9. červen 2014
(Přípondělníky)

Je to tak, mám rád chytré, vzdělané a vůbec inteligentní ženské. Mezi své velmi dobré (tm) kamarádky tak mohu počítat slušné stádo inženýrek, doktorek medicíny a taktéž i doktorek obého práva. Přesto ale ti, kteří čekali na jednou inženýrkou avízovaný přípondělník jak jeden inža šest doktorek šukal budou muset ještě nějakou dobu počkat, neb výlet na neurologický kongres do Tater a s ním spojené eskapády vyžadují podrobnějšího zažití a osmyslení na straně autorově. A navíc na předvedení TENSu přímo na kongresovém pódiu vinou od účastníků nezávislých událostí nakonec nedošlo.

Vytvořeno 14. červen 2014
(Videa)

Toto je video 25. kalendářního týdne. Insexí klasika největší a scénka, inspirovaná Tormovou oblíbenou ilustrací Roberta Bishopa s dívkou stojící na špičkách nad snímači. Tuším, že díky tomuhle video začala Tormova spolupráce s PD.V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://www.bdsmstreak.com/video/6069/electro-torture-extreme

Vytvořeno 21. červen 2014
(Videa)

Toto je video 26. kalendářního týdne. Dnes pro vás Torm vybral lahůdku - více, než hodinový snímek o tom, jak vypadalo pozadí Insexu. Párkrát se tam mihne i osobně.V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://xhamster.com/movies/1340271/insex.html

Vytvořeno 28. červen 2014
(Videa)

Toto je video 27. kalendářního týdne. Něco ze starších ruských Tormových dobrodružství. Nečekejte žádné explicitno, i když Tamarka si akce opravdu užila. Takhle nějak to vypadá blbnutí u inženýrů doma :) Ta věc se šibeničkou je spínač :)V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://xhamster.com/movies/2139183/electrosex.html

Vytvořeno 5. červenec 2014
(Videa)

Toto je video 27. kalendářního týdne. Vybírala Líza na Renatino doporučení. I když v tom vystupuje PD, nejde už o Insex, ale Infernal Restraints. Pokud by o podobná videa byl větší zájem, napište mi do osobních zpráv, od Brenta máme souhlas ke zveřejňování fragmentů (vždy do půl hodiny nestříhaného celku) přímo z IR.V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://xhamster.com/movies/3081974/torture_by_electroshocks.html

Vytvořeno 12. červenec 2014
(Videa)

Toto je video 29. kalendářního týdne. Vybírala Líza na Renatino doporučení. Dílo neidentifikovaného amatéra. Prakticky celovečerní film, byť v bídné kvalitěV tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://xhamster.com/movies/1114158/sado_baby.html

Vytvořeno 19. červenec 2014
(Videa)

Toto je video 30. kalendářního týdne. Vybírala Líza na Tormovo doporučení. Nějaké ty orgasmy, jako doplněk ke kočkozpytné soutěži. Žádné umění, poměrně syrová kamera :)V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://alotporn.com/embed.php?id=38496

Vytvořeno 26. červenec 2014
(Videa)

Toto je video 31. kalendářního týdne. Vybírala Líza na Tormovo doporučení. Klasické elektrovideo z Training If O. Dvacet minut zábavné a vkusné podívané.V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: http://xhamster.com/movies/3080779/two_masters_test_girls_limiits_by_electro.html

Vytvořeno 27. červenec 2014
(Humorné obrázky)

Categories:
žánr
Tags:
Vytvořeno 2. srpen 2014
(Videa)

Toto je video 32. kalendářního týdne. Vybírala Líza Předposlední kompilace se líbila, toto je další - asi dvacet orgasmů v poloze 69V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče. Pro případ problémů s přehráváním uvnitř rámu je zde přímý link: <ihttp://alotporn.com/embed.php?id=34179>

Categories:
žánr
Tags:
Vytvořeno 14. srpen 2014
(zPátečník)

              Bude on mrtev s pytlíkem bonbonů

    Na louce před Betlémem leží černý osel, bílý vůl a bílá ovec a mlčky hledí do dáli, odkud přichází malá karavana s jedním černým mudrcem vzadu a dvěma bílými vpředu.
    Zachmuřeně pozorují obzor, už jsou vidět zlaté dary a je cítit myrha,  až tu osel vyhrkne:
    "To je ale blbej vtip, když nemá pointu, co?"    

Vytvořeno 27. srpen 2014
(Povídky)

Ako začať, klasicky úvodom. Patrilo by sa. Teda, láska kazí charakter. To je k formálnej štruktúre prológu zrejme všetko. Možno doplním iba jednu vec – sobota. Prečo práve sobota, prečo nie skôr alebo nakoniec nikdy?Zlý pocit sa dostavil už v stredu, ale dala som mu šancu – čo ak by po jednej, dvoch nociach jednoducho zmizol, emócie s odstupom času vyprchajú. Vyspať sa na to. Nepomohlo.V sobotu som si bola istá, že chyba sa stala a ak sa ju pokúsim napraviť, už nebudem mať aj tak čo stratiť. Horšie to už byť nemohlo.Prekvapil si ma, pán K., dal si mi šancu – s neistým výsledkom, ten nie je vlastne doteraz. Uvedomujem si, že takto to z tvojej strany pravdepodobne aj zostane. A tak som začala maličkostiam prikladať vysokú hodnotu... keď mi napíšeš, odpovieš na otázku alebo ma ponúkneš jedlom a pod.

Vytvořeno 29. srpen 2014
(Blogy uživatelů)

    Několik let jsme byli na serveru sexypláštěnky, jezdili jsme i na jejich srazy, oni jezdili na naše, my je podporovali na našich stránkách a akcích, měli jsme dojem, že vycházíme přátelsky a že to i přátelé jsou. 
    Podali jsme v dobré víře pár návrhů na změny a vylepšení a upozornili na nedostatky na serveru. Jednoho dne si s.Ade smazal své fotky, ze svého vlastního profilu a požádal o smazání svých textů, které tam vložil. Pak bez dalšího upozornění byla najednou zablokovaná IP adresa ze strany majitele. Přes jinou IP adresu, jsem si já Mrs. Bojek stačila smazat své fotky a žádala jsem majitele, aby smazal naše profily a naše texty. Nebylo vyhověno, odpovědí bylo zablokovaní další IP adresy. Jelikož na majitele není žádný kontakt, tak jsme se spojily tehdy ještě s kamarádkou a superadminem stránek Sommers, aby situaci vyřešila a smazala nám naše profily. Po opakované výzvě mi nakonec sdělila, že jsem hysterka, ať si vše vyřeším sama a náš obsah tam ponechala. Tady selhala nejen jako administrátor, který nerespektuje práva uživatele, ale i jako kamarádka, od které to byla kudla do zad. 

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 174 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 174

Kalendář

září 2018
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
03852137
Statistik created: 2018-09-24T08:34:50+02:00