Nové ELEFERNO

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

žánr (155 found)

Kategorie odlišní žánru - typicky přípondělník, reportá etc.

Vytvořeno 31. březen 2014
(Přípondělníky)

Dospělí savci sice mléko nepijí,  člověk je v tomto ohledu v podstatě výjimkou a kočka ho úspěšně napodobuje. Přípondělník ale nebude o kočkách a ačkoliv to tak nevypadá, ani o pití mléka. Téma se ovšem savců obecně a člověka speciálně týká víc, než bezprostředně, protože řeč bude o strucích a dojení.

Sacím reflexem je vybaveno v podstatě každé zdravé savčí mládě. Poté, co se dá trochu do kupy po porodním šoku je jeho první starostí najít bradavku a nadlábnout se ještě před tím, než si dá šlofíka, aby rychle a úspěšně vyrostlo v silného a zdravého jedince.

Úchylové v silné a zdravé jedince většinou vyrostli, ze svého savčího mládí si ale zachovali spoustu věcí a návyků. Vyhledávání bradavky pro tento účel ponechejme stranou a věnujme se sání. Nebo podtlaku. Nebo dojení.

(Přípondělníky)

Znáte to - je přece zcela samozřejmé, že Američani na Měsíci nikdy nebyli, 9/11 zorganizovali židozednáři a Elvis žije na odvrácené straně Měsíce na utajované základně little green men. Nebo šediváků, tady se názory rozcházejí. Konspirační teorie hýbou světem a ta se snímky utajované vojenské základny kdesi v pusté a bohem i lidmi zapomenuté části Tichomoří, pořízenými utajovaným - z prdele vytaženým - ajfounem inženýra IBM, pracujícícho pro Apple na utajovaných projektech, nepatří ani zdaleka k těm nejšílenějším. A protože můj oblíbený server si klade za cíl držet ... ehm... prst... na tepu doby, přispěji konspirační teorií vlastní.

Vytvořeno 14. duben 2014
(Přípondělníky)

Tak i v tomhle úplně novém sklepě se usídlil časožrout (Chronofagos vorax Tormansi). Nejméně jeden. A pokud je opravdu jen jeden, je neuvěřitelně žravý a výkonný. Chvíli po tom, co jsem rozbalil a oloupal kotě a přesvědčil ho, že poloha s kolínky cudně u sebe je i pro vdanou ženu vzhledem k tomu, co se s ní chystám provádět, zcela nevhodná (a pro vdanou na stůl položenou ženu i co do cudnosti zbytečná), jsem zjistil, že mi něco ukradlo a sežralo osmou, devátou, desátou, jedenáctou a půl dvanácté hodiny.

Nejméně jeden přípondělník o zlodějích času tady už je, nicméně doba i základní výzkum pokročily za tu dobu daleko vpřed a chování chronofágů se podařilo v hrubých rysech popsat a klasifikovat. Podoba chronofágů samých ovšem dosud zůstává předmětem sporů a spekulací. Je vcelku dobře možné, že chronofágus samotný přijímá podobu závislou ve značné míře na podobě a pravděpodobně i dalších charakteristikách jím obsazeného sklepa (či jiného funkčně identického prostoru), čímž si vytváří obranné mimikry proti odhalení.

Vytvořeno 17. duben 2014
(Blogy uživatelů)

    Šedé bylo úterý a duch se znechuceně vznášel nad vodami.
    Stvořit středu se mu nijak nechtělo, zvláště po tom průseru s pondělkem, za ten ho bude určitě ještě někdo proklínat, cejtil to v kostech.
    Nicméně ke čtvrtku se jinak nedostane, než přes jednu středu, ani dva úterky by to nespravily. Tak to risknul.
    No, středa celkem nic moc, jenom práce, nákupy, šéfové v plným vzletu, prostě středu si taky nedá do svýho životopisu na seznam povedenejch projektů.
    No ale ten čtvrtek, přátelé, čtvrtek...

Vytvořeno 20. duben 2014
(Úvahy)

                      HOREČKA DOMINANTŮ

    (Čapek, Bůh a Havlíček mi odpusťte ten sasský genitiv, ale korektně, tedy "dominantská horečka" by to znělo ještě blběji.)

    Dohnat a předehnat!
    Hlouběji, déle a mockrát!
    Dnes rekord, zítra norma!
    Nejprve malíček, za ním flaška od colly!
    Pokud jste právě objevili to bezbřehý pískoviště a nekonečné obzory viděné kapitánem parníčku v lavoru... pak jste naprosto zákonitě fascinováni nevyčerpatelnými možnostmi nabízejících se subčátek.
    Oddaně od vás přijmou cokoliv a každou chybu můžete zahrabat slovy, že to byl záměr.
    A balancovali jsme všichni na tloušťku blešího fousu od jejich úrazu, svého sebeztrapnění se, kryti jen nenápadným postáváním zkušenějších vždycky někde na dva dlouhý kroky vpozadí.

Vytvořeno 22. duben 2014
(Dráhy)

<!> Krátkým drahám v klíně už zde na Elefernu jedna sada textů věnována je, nicméně  dostupnost technických prostředků obecně a dvojkanálových generátorů speciálně vede redakci k tomu, aby se tomuto tématu věnovala i nadále. V sérii textů budou probírány krátké dráhy na zevním genitálu se speciálním přihlédnutím ke specifiku stimulace pomocí dvojkanálových přístrojů.

Vytvořeno 24. duben 2014
(zPátečník)

                  Žalm 71

    "Ahoj, co to bude, až to bude? Píšeš Jejíškovi, žes bylo hodné dívče?" Odsunul jsem židli a rádoby kurážně si přisedl.
    "Mám napsat Pánovi vyznání," brouklo ďouče stydlivě a uraženě.
    "A jde ti to samo, koukám?" Konec propisky byl okousaný stejně intenzivně, jako měla tři prsty umodřené.
    "No, já nikdy na slohy nebyla. Ale když on řekl, že mě hýčká, vychovává a pečuje o mě a žeby chtěl slyšet..."
    "Tak mu řekni, že ho máš ráda jako sůl."
    "No, díky. To by to asi moc nedopadlo."
    "No, já bych tě hned poslal pro pytlík soli a tlustší rákosku a prověřil bych to, jak moc se dá věřit pohádkám."
    "No, jenomže on by to udělal doopravdy."
    "No, takže...?"
    "No tak co, ty Notakže." Naštvaně popotáhla nosíkem. Poposedávala a nedzvedávala se na židli, jakoby jí to sezení bolelo.
    "Ukaž, co máš... tři řádky. Černou tužkou a držíš modrou propisku. To už je druhej pokus?"
    "...mám to dopsat. Než půjdeme domů."
    "Jinak ti to doplatí, žejo?"

Vytvořeno 24. duben 2014
(Dráhy)

<!> Dvojkanálovou stimulaci lze provádět několika principiálně odlišnými způsoby, každý z kterých klade specifické nároky na konstrukci použitého generátoru. Cílem tohoto textu je poskytnout uživateli informační penzum, potřebné k pochopení tématiky na uživatelské úrovni, určení možností generátoru, který je k stimulaci použit a volbě správné topologie elektrodového systému s ohledem na zamýšlené cíle. Získané požadavky je samozřejmě možno využít i v ET oblasti s tím, že pro tento účel se jedná o zbytečně "jemnou" techniku, jejíž jemné nuance nebudou náležitě oceněny. V textu bude vysvětlena technika působení dvojice identických signálů, technika stimulace dvojicí fázově posunutých signálů a stimulace pomocí dvojice nezávislých průběhů, vše na čtyřelektrodovém modelu připojení. Pseudotrojfázovým technikám bude věnován samostatný článek.

Čtyřelektrodový systém lze v dvojkanálovém řízení postavit topologicky dvěma způsoby, lišícími se počtem ekvipotenciálních křivek. Snadnějšímu pochopení napomůže zavedení pojmů "souběžně" a "střídavě". Souběžný systém má stejnolehlé elektrody umístěné na stejné straně jediné ekvipotenciální křivky (přesněji tedy polorovině plochy dělené průmětem EP plochy), střídaný systém pak má EP křivky dvě a elektrody se střídají v sektorech, těmito křivkami vymezených. První jmenovaný způsob pocitově vytváří jediný vjem, zatímco druhý způsob typicky vytváří vjemy dva.

Vytvořeno 29. duben 2014
(Reportáže)

Původní text napsal a zverejnil na BDSM.cz 28.1.2001 Honza Bondy

Navzdory předpokladům přijíždím k Argentě dostatečně včas, daří se mi obsadit poslední místo k parkování. Ve dveřích se zdravím s Aradií, kabát mizí v šatně, vítá mě XDom, na pultu je stovka jmenovek s přezdívkami, téměř nečekaně nacházím i tu svoji - při frekvenci mých výskytů na Internetu bych bez dopomoci ohlášeného vystoupení měl šanci na účast snad v některém z příštích století...

Cestou ke stolu se zdravím s několika přáteli, vybaluji rekvizity, vhodná je sotva polovina, obhlížíme "jeviště", přivezená konstrukce je výborná - avšak bohužel příliš nízká - snad by se hodila pro některé z příštích vystoupení, osvětlení by potřebovalo drobnou úpravu - narychlo by byla snadno proveditelná kamenem (zavrhujeme) - zvládnout se dají i horší problémy.

Domlouváme časový rozvrh, scénky odsouváme před půlnoc - kdyby chtěl vystoupit i někdo další. Zahlédnu několik dalších známých tváří, naprostou většinu lidí však vidím poprvé (není-li tomu tak omlouvám se za svojí n.e.m.o.ž.n.o.u paměť na tváře), překvapuje mě nevídaný - nečekaně vysoký podíl žen a dívek.

Vytvořeno 29. duben 2014
(Reportáže)

Mysh: Na www.mageo.cz jsem objevila Desperův dlouhatánský příspěvek, ve kterém komentuje události na party v Argentě. Řekla jsem si, že by bylo škoda nechat reportáž pouze pro návštěvníky Magea, a tak ji máte i tady, na BDSM.CZ.

Nenufer: Myslím, že by byla škoda nechat toto zapomenuto v hlubinách archivů :-)

Sraz byl dost dobrý, ale musím říct, že vystoupení Lady Aradie mne krutě zklamalo. Pokud je někdo profesionál jako ona, tak nemůže nelaickému publiku předvést něco tak amatérského, jako předvedla. Jako by zapomněla, kde je divák, jako by zapomněla, že to dělá pro diváka. Jako by si to nemohla nacvičit s tou svou komtesou dopředu. Vypadala, že neví, co s tou subkou mají dělat, všechno to bylo laxní, unylé, rány důtkami ušly, ale ty prutem byly bez efektu, subka se celou dobu tvářila, že tam není, vůbec jí nedošlo, že by měla jít na efekt a trochu sténat, vzdychat a svíjet se, dominy se viditelně domlouvaly, co budou dělat a pro mne to bylo jedno velké zklamání. Bez náboje, bez nápadu.

(Dráhy)

<!> V textu probíraná dvojice drah pro stimulaci dvojkanálovým generátorem představuje jednoduchou, nicméně zábavnou a výkonnou variantu, vhodnou pro začátečníky. Dostatečná vzdálenost elektrod usnadňuje jejich lokalizaci a snižuje riziko jejich vzájemného zkratu. Partnerce pak takto umístěné elektrody skýtají mnoho nových pocitů. Topologie umožňuje v závislosti na kombinaci signálů široké vjemové spektrum.

Tato topologie využívá prostorovou anizotropii poševního vchodu a orgastické manžety. Ve variantě, uvedené na obrázku a probírané v tomto textu je dvojice elektrod jednoho kanálu umístěna v ose stydké štěrbiny tak, že jedna elektroda je umístěna na těle poštěváčku blíže k jeho žaludu, druhá pak na zadní spojce stydkých pysků či na hrázi. Samostatně by takováto topologie ovlivňovala zejména m. bulbocavernosus a vjemově by byla pociťována, jako poměrně mělce založené dráždění v oblasti poševního vchodu. Druhý pár elektrod je pak umístěn na úrovni spodní třetiny introitu, v závislosti na citlivosti a anatomické dispozici partnerky v rozsahu od vnitřní části malých stydkých pysků až po vnější stranu labií velkých či v mezním případě až do třísel. Izolovaně by v rámci této dráhy byly ovlivńovány zejména snopce m. transversu perinei, jejichž dráždění je vnímáno jako neurčitý rozestřený pocit tepání v oblasti anusu, pochvy a hráze.

Vytvořeno 3. květen 2014
(Videa)

Toto je video 19. kalendářního týdne.  Dnešní video potěší zejména němčináře. Je to sice klasické hejbací péčko, ovšem s úžasnými dialogy a nepřekonatelnou Patricií Rhomberg. Pamětníci konce sedmdesátých let setřou slzu v oku :)V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče.

Categories:
žánr
Tags:
Vytvořeno 5. květen 2014
(zPátečník)

      Chvála nectnostem

    Ve dnech lásky a mladosti pojďte se mnou opět proti davu a oslavme ty neprávem pohrdané vlastnosti.
    Však to dobré si závidíme, logicky co je tedy nástroj k dosažení dobrého? Závist.
    Za každou ctností stojí aspoň jedna nepochopená neřest.
    Však kolik kazatelů ctnosti se  pro neřesti válelo v kriminále.
    Skoro to až vypadá, jakoby ze dna hlubin mizérie člověk vzhlížel k tím užšímu bodu světla toho okna kdesi nad sebou.   
    Jako by člověk, který je stropnímu oknu svojí cely blíž, měl nad sebou skoro celé volné nebe, kdežto z hlubin svých pekel vidí jen radikální, konkretní bod, od jehož morálky a pravdy se nesmí odchýlit ani na píď, jinak ztratí svoji naději na nebe nad hlavou.
    Možná proto se lidi tím radikálněji drží neomylné a jediné cesty, čím hloub klesli a přitom by možná stačilo nedat se strhnout svými neřestmi do hlubin morálního odsouzení.
    Považme kupříkladu, jak lze oslavit takovou nenávist.

    Nenávist je nesmmírné bohatství, ku kterému je třeba se těžce dopracovat.
    Budou vás od ní někteří zrazovat, ale považte:
    slabého dělá mstitelem.
    Hloupý se stává nepochopeným.
    Chudý neprávem oloupeným.
    Nemehlo nedoceněným a mizera se jenom ve své nenávisti stane neprávem pronásledovaným.
    Pokud vám někdo chce brát nenávist, jistě vás nemá rád a určitě by vám chtěl vzít to poslední, co vám zbývá: poklad výjimečnosti, protože nenávist dává člověku vždy zapravdu a neptá se po argumentech.
    Dává mu bohatou společnost stejně oloupených, když se od něj všichni slušní odvracejí.
    Každá prohra se dík nenávisti stane jen neprávem či spiknutím nepřejícníků vynuceným ústupem.
    Chudému, hloupému i mizerovi, životem i světem zavrženému vždy zbyde jediné bohatství, které jej povyšuje nad zbytek světa: nenávist.
    Když zmizí radost, když vytratí se spolupráce, když dojde talent, když se duše propadne do čtvrté cenové skupiny, do té čekárny na nádraží  navěky zpožděných rychlíků k jasné budoucnosti, nezbývá, než hrdě vztyčit bradu a zvolat:
    "Končíme! Zbejvaj už jenom buřty, pivo a nenávist!"
    
    Já vám říkám -- hýčkejte si svoje hříchy a nestyďte se za své nectnosti.
    Třeba jsou tím jediným, na čem si lze zakládat.
    Jak praví Eliphas Levi -- ďáblu nejde ani tak o to, abychom zhřešili a ztratili svoji duši věčnou, jako spíš o to, abychom svých hříchů usedavě litovali a promarnili tak celý svůj život.
    Mějme rádi svoje nectnosti. Kolikrát by z nás lautr nic nezbylo, kdybychom se úplně celí dočista polepšili :-)

Categories:
žánr
Tags:
Vytvořeno 7. květen 2014
(Blogy uživatelů)

    Každá duše se pudově snaží najít si svoje místo v předivu společnosti a v té roli vyniknout.

    Někdy je to snadné, prostě vynikne jako použitelný truhlář číslo dvacet dva zleva u okna a dobrej vymetač komínů a pěstitel mrkve.

    Nebo neumí nic z toho.

    Nebo se jenom bojí, že to neumí, protože mu v dětství tata podrazil sebevědomí.

    A začne hledat fakt hooodně divný kariery.

    Protože jako debil nasírač a bonzátor na netu vynikne, tam není veliká konkurence.

    V sexuální oblasti to plodí ty podivný subíky, co jim na očích vidíte zlou zákeřnost, když slibují "Paní, udělám Všechno..."

    Jsou to prostě duše zlomený, ale protože se cítí na prknech kočovného obludária společností obdivovaní, odmítnou s tím cokoliv pro blaho svoje i Obce udělat: dosáhli svého místa na výsluní.

Vytvořeno 10. květen 2014
(Videa)

Toto je video 20. kalendářního týdne. Manželství a jiná slůvka na čtyři - klasické péčko začátku sedmdesátých let. Film z dob, kdy natáčení pornografie ještě bylo uměním, nikoliv sestavováním obrazu z katalogu schválených a ozkoušených poloh.V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče.

Categories:
žánr
Tags:
Vytvořeno 12. květen 2014
(Přípondělníky)

Už od dob otce Kondelíka, ženicha Vejvary a cíle oprávněného posměchu úchylů, Káji Maříka a Zdeničky Rédlové je nedělní odpoledne zastupováno ikonickým obrazem přežraného nicdělání. Tedy, řečeno přesněji, přežraného nicdělání mužů, ženy po vydatném nedělním obědě, složeném z různých druhů pernaté, vepřového či hovězího s v tučném výpeku plovoucím knedlíčkem a zalitého řízným plzeňským, ještě myjí nádobí a dopékají mramorovou bábovku. Hlava rodu a mladý zeťák (Mařík ne, ten má výjimku) rozvaleni v lenoškách pokuřují z viržínek či ulmaček a pokud nedřímají, rozšafně hovoří o politice či - v dobách moderních - disputují o fotbale či mezinárodní situaci.

Categories:
žánr
Tags:
Vytvořeno 12. květen 2014
(Reportáže)

Další z původních reportáží z historie napsaných pro BDSM.cz (zveřejněno 7.května 2004)

Kdyby má paměťová jednotka nevolala usilovně po apgrejdu, považoval bych se za pamětníka. Takhle si vzpomínám jenom na to, že historicky první setkání s Riderem jsem absolvoval v pražském klubu Botanica, kamo sezval každého, kdo v té době na netu tvořil něco, co zavánělo sadomasochismem v jakékoliv podobě, a s empatií a sociální vstřícností jemu vlastní přítomným sdělil, že nikdo z nich to pořádně neumí a odteďka to bude dělat on.

V průběhu následujících pěti let dokázal on a jeho projekt ledacos:

několikrát se pěkně vybarvit při změnách image, stát se nejnavštěvovanějším českým a jedním z nejnavštěvovanějších světových eroticky orientovaných obrázkových webů a při té příležitosti přetížit kapacitu providerovy linky, která věru nebyla malá, kompletně zrušit galerie a přesto nezaniknout, polaškovat s e-shopem a především - přežít pět let s funkčním projektem a pravidelně aktualizovanými stránkami.

Jaksi vedle toho stihl Rider stát se za tu dobu osobou "prostorově výraznější a sociálně složitější" než většina české populace, čímsi údajně významným v programování, hercem několika nezapomenutelných rolí a oficiálně veřejnoprávní televizí vyhlášeným úchylem. Abych nezapomněl, přestože nechci být ani osobní, ani patetický - také mým přítelem, s nímž sice ne vždy souhlasím, ale stále a velmi si ho vážím.

Vytvořeno 17. květen 2014
(Videa)

Toto je video 21. kalendářního týdne. Peter Acworth osobně ve skoro dvojhodinovém filmu z produkce Upper Flooru (kink.com) o výcviku subin.


http://www.bondagebox.com/videos/severe-slave-training-86687.html


V tomto modulu najdete každý týden o víkendu nové video, které redakce shledala zajímavým, zábavným nebo metodicky užitečným. Video lze přehrát přímo uvnitř rámu - upozorńujeme, že zdrojové soubory videí nejsou umístěny přímo na Elefernu, tudíž vám do přehrávání může kecat i váš provider, případně nastavení vašeho prohlížeče.

Vytvořeno 19. květen 2014
(Humorné obrázky)
(Reporty uživatelů)

Další reportáž z hlubin BDSM.cz, původně zvěřejněna 09.04.2004

Účelem bylo vytvoření příjemného prostředí pro fetišáky "několika druhů", získání možnosti veřejného předvedení často už nádherné výbavy a společná zábava.

Každý účastník si odnesl svoje dojmy (doufám že v naprosté většině pozitivní), reakcí však ke mně proniklo poměrně málo (emailem jediná) a proto zřejmě existuje i určitý prostor ke zlepšení. Přestože tato FP byla i mým dítětem, víc než spokojené dmutí pýchou je u generálky na místě velmi střízlivé, a pro příští vývoj radši secsakra kritické, zhodnocení celé akce - vzroste tím šance pro dlouhodobější úspěch.

Abych odboural příp. nemístnou zdrženlivost Vašich komentářů, půjdu sám příkladem:

1. Prostory

Za tip na místo pro uspořádání této FP děkuji paní Renatě, která ochotně zajistila i část potřebného zázemí. "Kabaret klubu Ariadne" je protáhlá místnost obložená cihlami, se dvěma řadami stolů, poskytujících cca. 60 míst. Na jednom konci místnosti je bar, na protilehlém zvýšené pódium se dvěma tyčemi pro tanečky a dokonce i s trestnou lavicí. Ceny jídla i pití jsou přes poměrnou blízkost k centru Prahy velmi příznivé.

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 211 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 211

Kalendář

září 2018
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
03852143
Statistik created: 2018-09-24T08:34:50+02:00