Nové ELEFERNO

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Ach, to seznamování...!

Ach, to seznamování...! 3 roků 11 měsíců zpět #786

• santaFreud
  • COM_KUNENA_OFFLINE
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 34
Tak jsme s drahou tříčtvrtkou věnovali několik let velmi intenzivnímu hledání další duše do rodiny.
Ne jen tak nějaké subky, ale skutečně další duši do rodiny.
Roky zklamání, desiluzí a rozčarování.
Celou dobu si musíme vybírat, čeho se vdát, ale jsme na minimu a není z čeho slevit.
Prostě to MUSÍ bejt upřímný stvoření, mladé, tedy divoké a idealistické povahy, musíme to vídat nejlépe každý týden, pokud to nejde častěji. Aspoň na víkendy a jinak furt online.
No a nesmí to mít metrák a tři pupky.
A jsme v pytli, jsme v háji jak Baťa s dřevákama.
A když už se na nás znova usměje štěstí a realita přivře obě oči a otočí se, zase stejnej průser jako poprvý -- zase to v nejlepším začne lhát a hrát to na dvě strany.
Sakra, fakt jsme s tou férovostí takoví magoři? Fakt nikdo před důchodem nechápe výhodnost fair play?

No tak jsem se naštval a bouchnul jsem do stolu, že teda zkusíme subíka.
Drahá sice má ráda muže jenom hrdé, subíky vždycky spíš slitovně obcházela obloukem, ale rpoč ne, vždyť i subčata mohou bejt hrdá, drzá a nezdolná, to na nich obdivuju a moje srdce se před takovými tetelí radostí a obdivem, respektem.
A subíků je všude třináct do tuctu, kdežto domin, které by na ně koukaly s respektem a nedojily je o prachy a službičky, těch se člověk dopočítá na jedný ruce... tak jsem předpokládal, že to nebudeme stíhat přehazovat lopatou a že budu muset jednomu zajímavýmu člověku za druhým oznamovat smutnou zvěst, že i jeho naděje zemřely.
Tak jsem vypustil ten inzerát na subíka-kaskadéra, protože mám teorii, že spousta manželskýho vrčení by se dala vyřešit tím, že někdo rpostě dostane na prdel.
Aspoň teda... ta moje, ta by se neposadila, jak mě kolikrát štve!
A já? No já nebejt stejně Déčko jako vona a jenom to připustit, bóže, já bych taky jezdil busem jenom ve stoje. Jak je rok dlouhej, však víte, co jsem za držku urejpanou, určtě byste si mnozí taky svoje přisadili!
Tak jsem přišel s nápadem, že když na mě bue naštvaná, nebude na mě tejden mlčky vrčet, ale přijde můj kaskadér... a dostane místo mě tak naprdel, jak bych to schytal já, kdybych se nechal.

DvojDéčková domácnost, inteligentní nápady, férová rodina, bič i rákoska, žádný otrocký daně a podobný blbosti a holka má pořád ještě postavu lepší, než leckterá pětavacítka, to by se měl vykloubit mail od toho návalu.

A výsledek?
cca 50 oslovení, z toho mi tak 10-15 lidí přišlo zajímavejch, obeslal jsem je, že jedem v sobotu odpoledne načumendu do Práglu (a podmínka byla, že musej bejt v blízkosti, takže Pha-Západ) a od tý doby se ozvalo už jenom 5 z nich a z toho ještě o 3 tuším, že to jsou blbouni, kteří zkoušej, jeslti to vyjde.
Jeden se lekl, že si představoval něco mladšího... znáte jí, nikdo jí nevěří ani o deset let míň, kluk asi blbě četl profil.
Druhej se od tý doby ještě neozval.

Takže... je to bída, je to bída, ne to děs.
Hele, fakt je to taková trága?
Já vím, že na Moravě to je asi jiný, tam mám per-net furt s něčím příjemným mladým a inteligentním rozkecáno, ale tady, západně od Práglu... fakt je to tady samej tupej votrok gumovej a xindl vedle xindla?
Nebo je to taková bída prostě v celý společnosti?
Rybáři nebo cyklisti... já jsem zmlsanej z jinejch kruhů, třeba mezi montanisty (to jako mezi lidmi přes důlní díla) to máme trochu jinak a u tántrínů jsme to měli taky "posvým"... fakt je to takhle normálka a ten magor jsem já?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odpovědi v tématu: Ach, to seznamování...!

Ach, to seznamování...! santaFreud 3 roků 11 měsíců zpět
Vygenerováno za 0.137 sekund

Pošta

Nejsi přihlášen.