ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Umění a kumšt

                           SADOMASEM KOŘENĚNÁ ČERVENÁ KNIHOVNA
    Červená knihovna je specifický žánr pracující s mechanismy kýče. Pro své brakové zaměření a cílovou skupinu v ženách je obecně brán jako nejvysmívanější a nejhorší žánr vůbec.
    Má svá specifika, kdy gro příběhu je vztah muže a ženy (zatím jsem teda nečetla typickou „harlekvínku“ na téma žena a žena ). Vztah milostný a to nikoliv příběh, jak spolu bojují po letech vztahu, ale o jejich setkání a dobytí srdce. Končící většinou svatbou a to, že k ní dojde po pár týdnech známosti je sice nereálné, ale klasické pro pohádku lásky.
    Vyžaduje extrémy a až nereálné situace a velký citový nátlak. Toho většinou dosahují nesmyslnýma hádkama a „rozchodem“ ob každou pátou stránku.  Vyhraněné musí být i samotné postavy, ideálně v modelu, kdy hrdinka je chudá, svým způsobem půvabná, ale nikoliv krásná. Spíše taková myška, nebo spíš princezna v myším kožíšku. A rozhodně nevinná – může-li být pannou, tím lépe. Naopak muž musí být velmi protřelý až zkažený, aby se dal její čistou láskou napravit. Musí být bohatý – co bohatý, nechutně prachatý multi miliardář! A hezký, doslova hříšně krásný a božsky sexy.

Číst dál: Sadomasem kořeněná červená knihovna

Číst dál: báseň

Do Fajlotéky a mezi videa jsem (po delší odmlce) nahrál cosi, zasluhující mimořádnou pozornost zejména technoúchylů. Hračka je postavená na míru slečně, bohatě vybavené kroužky a funkce, které (hračka) vykonává potěší oko každého technika, inženýra přadláckých a snovacích strojů pak zvlášť. Po navázání kroužků provázky na jednotlivé efektory hračky umí strojek celou sadu pohybů, včetně funkcionality, kterou Helena nazvala tleskání pyskama. Konckonců, nahlédněte sami - nehledě na kvalitu záznamu či spíš jeho xté kopie je to velmi svěží ukázka úchylné vynalézavosti. Pokud by někdo chtěl tuhle konstrukci zopakovat, velmi prosím o přizvání eleferního týmu.

Serža

Pro dnešní videokoutek jsem ve filmotéce založil polici Retro. Dneska na ní najdete dvě dílka - to jedno je starý černobílý jednocívkáč (deset minut) o tom, jak si dvě děvčata užila s třetím. Nic moc explicitního, prostě ukázka toho, jak se točily bondážní filmy mezi válkami. Druhý film pochází z britské úchylné produkce přelomu šedesátých a sedmdesátých let a půjčil ho Torm z té části videosbírky, co přežila jeho pendlování po světě. Obsahově je to mix několika velmi klasických bdsm Ff scének s bičíkem, kolíčky a spoustou přehrávání. Mně se ale moc líbí oblečení a vzhled účinkujících. To víte, doba mého mládí. Takhle nějak se oblíkaly holky, které jsem v té době svlíkal. Užijte si to stejně, jako já.

Příjemné koukání přeje Serža.   

Včera, tedy 18. března v půl druhé ráno místního času zemřel ve věku devadesáti let ve svém domě na Srí Lance poslední člen Velké Trojky sci-fi, fyzik, matematik a vynikající spisovatel Sir Arthur Charles Clarke. Šťastný let ke hvězdám, Sire Clarku, a pozdravujte pány Asimova a Heinleina.

Své umělecké (a i erotické) cítění člověk vyjadřuje slovem a obrazem. O obrazech a grafikách se tento server zmiňuje, avšak o knihách nikoliv. Knihy obecně považuji za něco téměř magického, mají v sobě vůni filosofie, nádech neoddiskutovatelnosti a romantiky.

Číst dál: Povinná četba BDSM+

Po delší odmlce pokračuje sekce Autoři BDSM děl, tentokrát dílem Georga Picharda

Georges Pichard (17.1.1920-7.6.2003) byl významným představitelem "tvrdé školy" francouzského BDSM umění. Jako autor byl mimořádně úspěšný a efektivní, přehled jeho děl se sestává z obtížně katalogizovatelného množství přebalů a obálek bdsm magazínů, komiksů, periodik (převážně tématického zaměření) a sběratelských alb.

Číst dál: Georges Pichard

Kdo chce s vlky žíti

musí alespoň občas nahlédnout pod pokličku připravované produkce. Po delší době tedy opět recenze, ba dokonce dvojrecenze filmů diametrálně odlišných náplní, paradoxně však propojených hereckým obsazením. Nejprve však několik slov k okolnostem.
Termín premiéry byl protentokrát několikrát brutálně změněn vinou okolností, od vůle realizátorů nepříliš závisejících. Své tak k termínu dění vnesly (bez nároku na úplnost) události jako svatba Alexandry Wolf, akce s kryptickým názvem Střelcoviny s dvojím přesunem v kalendáři a časové (in)dispozice mnoha zúčastněných. Finální termín 10.12. ale již změněn nebyl, takže se v sobotu na obvyklém místě kromě tlupy svatebně oděných úchylů (a Darkness v malých černých koktejlkách) sešla vcelku obvyklá sestava konzumentů spankového umění. K vidění bylo avízováno dvé filmů, přičemž avízo slibovalo jeden temný a jeden ještě temnější příběh.

Číst dál: Dvojpremiéra Lupus Pictures 

Reportáž

aneb z jednoho pátečního večera

Dlouho očekávaná společenská událost vzala místo v tradičních prostorách velmi příjemné letenské hospůdky. Prostor byl sice poněkud předimenzovaný a plátno opět posunuté o kousek dopředu (my v přední řadě jsme tudíž měli možnost shlédnout nejeden "gynekologický makrodetail"), ale i tak se to dalo snést. Až při odchodu slabším povahám přišlo, že v suterénu bylo poněkud vydýcháno.

Začátek promítání byla ochutnávka ze dvou připravovaných filmů - zvuk byl puštěn mírně řečeno nahlas a opravdu se mi ulevilo, již nahluchlé, že v podobné razanci pro fanoušky extrémního metalu nebude produkován i zvukový doprovod dalšího filmu, "Pokoj č. 34", kde operní diva zvukaře málem přeřvala, jak se ještě dozvíme. Připravované filmy se zvou Immodesty (Hanbatost, Necudnost) - další díl Ředitelny a Mirror of Soul (Zrcadlo duše) - podle traileru pěkně ponurý film z nějaké městské vilky obývané zvrhlou rodinkou.

Číst dál: Premiéra Lupus Pictures - reportážní recenze

Prozření je film o tom, jak sadismus ku svému jménu přišel. Jak již je v tradici vlčího zobrazení obvyklé, sám příběh o novém jménu je poněkud - nekonvenčně podán. V historické hierarchii dějových řad pak Prozření patří na samotný konec vyprávění, zahájeného historickou Pohádkou a pokračující geniální Černokněžníkovou pomstou či poněkud béčkovým Rodinným stříbrem. Vše zmíněné je v Prozření citováno.
Role poživačných feudálů Altairovi sedí - obklopen úslužnými duchy (či přesněji duchyněmi), nádherou, a nebojím se toho slova - žrádlem cítí se Altair ve své životní roli. V Prozření jej tak vidíme jako zhýralého, životem znaveného a rozmařilostmi zahlceného hraběte, štvaného snahou po dalších a dalších požitcích těla (a pravděpodobně i ducha), naštvaného na uvadající potenci. Za nedostatek všeho uvedeného je tak právě plísněn lokaj, či spíše komoří, který péči o pánův blahobyt nevěnoval potřebné penzum pozornosti. Svůdná břišní tanečnice je vyhnána kopancem, její arabský společník, doprovázejíc tanec kvílivými zvuky píšťaly jest rozlíceným hrabětem napaden fyzicky a den končí špatně pro všechny zúčastněné, přičemž do dění vstupuje kapelmajstr, otec sedmnácti dcer.

Číst dál: Prozření velkého markýze.

Kterak zrecenzovati nerecenzovatelné

Recenzent či kritik to má jednoduché. Přečte si pozvánku, společensky oděn se dostaví na místo, na pozvánce uvedené, s číší v ruce projde mezi shromážděnými celebritami, rozdávaje bonmoty a vyzvídá klípky ze zákulisí. Poté s nadhledem ostříleného matadora shlédne premiérové dílo, zasytí znavené tělo vybranými lahůdkami ze studeného bufetu či jiné rautové formy pohoštění a během světácké rozmluvy s autory a představiteli hlavních rolí zjistí, co že to vlastně viděl. Ano, recenzent či kritik to má jednoduché a příjemné, pokud se nezaměřuje na produkci Lupus Pictures.

Číst dál: Poslední případ doktora Freuda  - dvojrecenze

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 500 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 500

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04446932
Statistik created: 2019-02-16T17:30:10+01:00