ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Komunita

(poznámka- článok je písaný s nadsádzkou a je v ňou použitá irónia. Neodporúča sa čítať jedincom, ktorý sa berú priveľmi vážne)

 1. ZÚFALEC
Ako ho spoznáme:

- jsem uz docela unaveny a zklamany z hledani partnerky-subinky, protoze naprosta vetsina inz. neni myslena vazne a jedna se jen o pouhy zert
- jsem jinak zklamaný člověk,smutný a nevěřící...
- už ani nedúfam, že mi odpíšeš a nájdem to čo hľadám, ale predsa to skúsim

Číst dál: 10 dôvodov prečo tie mrchy neodpisujú!

Cesta úchylova je vroubena milníky, kterým říkám pomníčky pohřbených úchylných snů. Jejich geneze si je podobná, jak vejce vejci, liší se jen důvody, jména osob a lokalita, kde nový pomníček vyroste. Frýdlant, Vamberk, Jilemnice, Stará pošta, sklepní Břevnov, Bílá hora a nyní nově i Tvrz...

Číst dál: Za jedním nadějným projektem

První, Nejstarší a Největší ... to nejsou slova z Nekonečného příběhu ani z Pána prstenů, to jsou charakteristiky, kterými se svého času pyšnil projekt prvního cíleně zaměřeného serveru o sadomasochismu na našem území a v jeho poměrně širokém okolí. Projekt BDSM.CZ, který od včerejšího dne zažívá své oživení z hibernovaného stavu kdesi pod stolem v jedné z Altairových slují a přesun na reprezentativní serverovou farmu :-)

Číst dál: BDSM.CZ opět mezi námi

Za tu dobu co se pohybuji na netu jsem dostala nespočet otázek ohledně kecacích srazů. Pokusím se teď většinu z nich zodpovědět. Pro koho je tento článek určen? Primárně pro ty, které zajímá BDSM a ať už mají či nemají reálné zkušenosti,chtějí potkat podobně zaměřené lidi. Ideální je i pro ty, kteří nikdy v reálném životě neviděli úchyla.

Číst dál: O kecacích srazech v BDSMklubu pro nováčky

Jedním slovem - bomba. Příznivci rychlého a klipového čtení, tak moderního v současné uhoněné době dál číst nemusí, mnoho dalšího se v této reportáži z ostrého otevření nového BDSM klubu nedozví.
(pozor, prosím, ilustrace k reportáži je poněkud explicitní, v práci raději ne)
 

Číst dál: První akce v novém Klubu

Tyhle prostory chyběly. Moc chyběly. Ještě sice nejsou úplně hotové, ta má bíle vykachlíkovaná místnost je pořád ještě plná materiálu a ze zdi trčí dráty, ale jádro je hotové.

Číst dál: Předzahájení provozu klubu

Z rekonstrukce klubu se zřejmě indiskrecí některého z brigádníků podařilo konkurenčnímu plátku Amatéři získat několik ilegálně pořízených fotografií, názorně dokumentujících zápal a úsilí všech, kteří se o zprovoznění nových prostor snaží. Přetiskujeme část  obrázků, věnovanou nástupu sklepní úklidové čety do práce.

 

Číst dál: Fotoreportáž z nového klubu

Část obecná.
Vzhledem k tomu, jaká byla návštěvnost starého klubu a kolik emocí se kolem procedur a postupů rozvířilo, rozhodl jsem se pro to, co wikipedie jako metodu zavrhuje, tedy pro vlastní výzkum. Ten proběhnul formou ankety mezi dvěma částečně se překrývajícími skupinami úchylů na Nyxu (28 hlasujících) a zde na Elefernu (18 hlasujících).

Číst dál: Klkambulich

Nejprve to podstatné - BDSM klub není momentálně k dispozici. Pod termínem klub míním klubové prostory na Praze 5, klub jako takový samozřejmě nikdo nerozpouštěl a ona dobrá parta, která kolem něj existuje se těší přiměřenému zdraví a chuti blbnout dál :-) 

Číst dál: Klub - pokolikáté už?

Text sice pochází z dob Staré pošty, ale v poslední době se (díky aktivitě BDSM klubu) vyskytla potřeba ho obnovit a aktualizovat.Rozebírání sobě velmi podobných hraček a identifikace, která komu patří je jedna z nejotravnějších věcí, které na bdsm aktivitách existují. Lze očekávat, že povinné označení hraček se pro BDSM klub stane součástí pravidel, doporučujeme proto zamyslet se nad vhodným kódem s dostatečným předstihem :-)

Číst dál: Označení výbavy jednotlivých týmů

Vážení čtenáři, uživatelé a příznivci Eleferna, jak jste nejspíš už zjistili nebo se k vám v blízké době donese, na bdsm scéně došlo k jisté inovaci. Eleferno se jako partner podílí na obnovení provozu BDSMKLUBU, v rámci projektu Stará pošta revival :-) Dovolte mi, abych vám k tomu napsal něco vysvětlujících slov.

Číst dál: Editoriál, nikoliv však přípondělník

Když jsem dorazil, byly to úplně nezajímavé sklepní prostory, ve kterých pobíhaly dvě ustarané holky, stírající prach, rovnající židle a lepící papírové cedulky na dveře. A jeden ustaraný a notně utahaný kluk,   osazující výčepní stolici. Prostor zněl dutě a kroky se odrážely od čerstvě vymalovaných stěn. Ve vzduchu se kromě posledních zbytků stavebního prachu vznášela slaboučká vůně primalexu, říznutá nepatrně sklepní vlhkostí a vůní čehosi dobrého. Podél stěn stály narovnané přepravky s kabely, vercajkem, odřezky materiálů všeho druhu a dva lehounce orosené KEGy. Zabouchnul jsem za sebou mříž. Zase doma.

Číst dál: Metamorphosis

Vážení čtenáři, text, který máte před sebou má složitou genezi - zveřejněný byl poprvé 19.9.1996 v newsgroup alt.sex.bondage, dnes beznadějně zahlcené spamem a komerčními nabídkami, jako vlastně celá větev alt.* Pro českého čtenáře jej přeložil Njal (navštivte jeho Noční říši) a první zveřejnění proběhlo 26.9.2003 na ds-life.cz Překlad je tedy chráněn autorskými právy Njalovými a NTPT, potažmo ds-life.cz.

Akcentování některých myšlenek, provedené takto je provedeno redakcí Eleferna.

Poznámka překladatele: Následující článek rozebírá chování na tzv. "play parties," což jsou srazy spíše soukromějšího charakteru, kde nejde ani tak moc o show, jako o živelné scénkování, blíží se spíše akčnímu Alcatrazu než Podrazu. Nicméně je to text poučný a lidé, kteří jdou na BDSM sraz poprvé, si jej mohou přečíst, aby získali povědomí o tom, jak se chovat. V textu překládám "play party" jako "sraz" a "host" jako "organizátor(y)", aby se přiblížil našim podmínkám. Pro "top" a "bottom" používám termíny "vršek" a "spodek." ASB je internetová konference alt.sex.bondage, jejíž členové se většinou přestěhovali do díky zahlcenosti komercí do skupiny nové: SSBB: soc.subculture.bdsm-bondage.
Tento příspěvek byl uveřejněn na USENETu, a tedy jej lze považovat za public domain.
 

Číst dál: Chování na bdsm srazech

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 470 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 470

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04446903
Statistik created: 2019-02-16T17:24:09+01:00