ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Humorné texty

Z důvěryhodných zdrojů z okruhu Bundespolizei se dozvídáme, že včerejší blackout v Mnichově (Freistaat Bayern) byl způsoben dvojicí legálních migrantů, vystupujících v policejním hlášení pod přezdívkami Frodo a Silver.Blue. Příčinou výpadku bylo přetížení distribuční sítě v rámci provozování sadomasochistických praktik, označených policejním komisařem Hubertem Stromem jako "ein Elektrovakuummechanischegeschlechtsfotzestimmung". Při podávání vysvětlení oba pravděpodobní viníci uvedli, že prováděli předběžný nácvik na údajně legální schůzi sadomasochistů kdesi v Tschechei.

Serža: Tak hele, kluci, už to dýl utajovat nemůžete, jak je to s váma?
Torm: Co máš na mysli?
Milkov: Co máš na mysli?
Serža: Mluvte jen jeden. Já vím, že jste jednovaječný, ale každý z vás je snad samostatná osobnost, ne?
Torm: Brácho?
Milkov: Ach jo, zase já. Dobrá, tak se ptej mě.

kliknutím obrázek zvětšíte na plnou velikost

Číst dál: Rozhovor s majiteli Eleferna

Když už jsme se rozhodli tohle vytáhnout na světlo, tak mám k tomu co říct i já.Nejsem si jistá jestli si tím kluci nezavaří, ale věřím že k tomu mají dobrý důvod.

Číst dál: Torm/Milkov aneb Jak to s nimi mám já

Tento text je převzat z projektu BDSM.CZ a není tématicky zatříděn. Veškerá autorská práva jsou totožná, jako v uvedeném projektu.  Jeho autorem je Pavel Šťastný(Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).


Kdyby má paměťová jednotka nevolala usilovně po apgrejdu, považoval bych se za pamětníka. Takhle si vzpomínám jenom na to, že historicky první setkání s Riderem jsem absolvoval v pražském klubu Botanica, kamo sezval každého, kdo v té době na netu tvořil něco, co zavánělo sadomasochismem v jakékoliv podobě, a s empatií a sociální vstřícností jemu vlastní přítomným sdělil, že nikdo z nich to pořádně neumí a odteďka to bude dělat on.

V průběhu následujících pěti let dokázal on a jeho projekt ledacos:

Číst dál: Pětiletka

Mimořádně zajímavou věc objevil TymuR v díle Karla Slavoje Amerlinga (1807-1884) Orbis pictus čili svět v obrazích stupeň druhý co pokračování prvního stupně, jejž sepsal Amos Komenský (1852). Potěšte oko :-) Citovaný dílec nese název Úkazové proudění.

 

Číst dál: Úkazové proudění

Proč X (za X dosaď cokoliv) ?

"Protože jsme čtyři černí jezdci apokalypsy a nemůžeme dojít věčného lidu dřív, dokud ohnivá kopyta našich nebeských koní nebudou hřmít vzduchem."

Neočekává se, že tento opravdu notně soukromý vtípek dojde povícera svých adresátů, nicméně a přesto: Každý, kdo se jím zde na Elefernu cítí být oprávněně osloven, je vítán dvojnásob :-)

Post scriptum  prvé: Petře, my si na tyhle historky prostě musíme sednout :-)

Post scriptum druhé: Žádná kaše se nežere tak horká, jak se uvaří. Servis pack k událostem minulých několika  týdnů bude vydán během tohoto týdne a zdá se, že opravuje velkou část zjištěných bugů. To nejpodstatnější uvedu už tady:
4 měsíce!=4 týdny.

Torm

S ohledem na závažnost a skandální charakter informací, které se redakčnímu týmu podařilo získat při investigativním vyšetřování řetězové havárie na silnici II/106 v okolí Přední Kopaniny nebude dnes uveden tradiční přípondělník, ale souhrnný zpravodajský přehled této mimořádné události.

boing

Číst dál: Z černé kroniky

Že bez elektřiny lze žít velmi snadno a velmi komfortně dokazuje dopis naší čtenářky, v němž se dělí o své zkušenosti s deelektrifikací obytných prostor. Příklad hodný následování je popsán na našich stránkách a v okamžiku, kdy se uvolní kapacity našich linorytců, bude i zadokumentován. K vynalézavé čtenářce posíláme naši cyklistickou hudební skupinku s písničkou Kdypak ty ptáčku schůzi máš.

Číst dál: Zkušenosti naší čtenářky

Některé vyhledávané fráze, které vedly na Eleferno, jsou skutečně zajímavé a zvláštní. Dovolil jsem si vybrat několik skutečně šťavnatých...

Číst dál: Perličky z vyhledávače

K hádance se tentokrát sešla spousta tipů, z nichž mnohé zaslouží zvěčnění. Potěšte oko i bránici, legrace není poslední dobou vůbec dostatek. U mne osobně vítězí pomůcka na sušení zvlhlé vagíny

Číst dál: Co taky uživatelé tipovali

První krysa, dovezená Trinity z Thajska vzbudila ohromný zájem, zejména mezi členkami týmu. Tvoreček poněkud těžce snáší jeho přemíru, proto dokumentace není vždy bezchybná - Suckina, jak Trinity svoji krysu pojmenovala se velmi nerada fotí a Gábina (krysa, dovezená k schvalovacímu řízení) má dosud karanténu. V těchto dnech by měla dorazit další zásilka, takže fotky budou přibývat.

Fotografie popis velikost

Obr.1

Trinity se Suckinou v posteli 23 kB
Obr.2 Suckina se pokouší vytrhnout pomocí přísavek na tlapkách 16 kB
Obr.3 Gábina drží Gábinu :-) 38 kB
Obr.4 Gábina hledá prs, dobře patrné přísavky 46 kB
Obr.5 Gábina v přepravní poloze 42 kB
Obr.6 Gábina se dožaduje pozornosti 55 kB

 

Vlastní thajskou sací krysu si můžete již nyní objednat přes Eleferno kliknutím na vozík vozik1 .

Letošní koleda:
Starý králík s bičem v ruce
po zadečku bije prudce,
dej subinko koledu,
já to lépe nesvedu.

Již vykoledováno:

Staříku či zajíci, jsem teprv zívající,
posečkejte chviličku, vystrčím pak zadničku,
vychutnám si plácačku.
Dostanete vajíčko, nebo chcete autíčko ?

Zajíčku, zajíčku, cožpak nic nevíš,
že na koledu s bičem chodíš ?
jen ten kdo má v pomlázku pruty spletený,
může dostat vejce červený :-)

Dej pokoj, kozle starej, ty už králík dávno nejsi.
Vydržíš o moc dýl.

Ještě ty s tím otravuj, jako by nebylo dost toho, že dneska už mám zase narozeniny ...

Nápad na popisovanou hračku pochází od Gandalfa, výkres podle instrukcí ing. Eschera zajistila Lizz. Hračka funguje jako shredder, nicméně po doplnění vhodného konektoru může být použita i jako středointenzitní labiální nebo klitorální elektroda. Jako materiál je nejvhodnější mosaz, dobře vyhovující vysokým nárokům na obrobitelnost a řezání atypického závitu. Finální hračku je pak dobré odmastit a galvanicky chromovat.

v různých varietách - převzato z úpravami z Textáze č. 8.

Co dělá tento kompilát na Elefernu ? Myslím, že po jeho přečtení to zjistí čtenáři sami, některé soukromé vtípky jsem si dovolil vypíchnout :-)  T.


(oceněný příspěvek)
***001

Choď v pyžamu v zimě, vedru,
uchvátíš tím jistě zebru,
pokud nemáš útlou nožku,
snadno svedeš nosorožku.
Jen paní ježková...

Za hrst cetek ze smeťáku
získáš lehce každou straku,
za pár něžných přes prdýlku
masochistku-krokodýlku.
Jen paní ježková...

Číst dál: Ježčí píseň stařenky Oggové 

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 473 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 473

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04446910
Statistik created: 2019-02-16T17:24:09+01:00