ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Návody

Ideovým původcem této konstrukce je KatieCD ze Smartstim teamu. Konstrukce mě zaujala natolik, že jsem se rozhodnul modifikovat ji na české podmínky a pro eleferní publikum.


Číst dál: Přisávací dvojpólová klitroda

Hned poté, co jsem se jednoho wandu zbavil mi CROVIW, tedy centrální rozdělovna v-w nadělila další kousek. Tento si pořídil přítel Dittrich a jde o opravdu luxusní kousek výbavy v obřím kufru, s bohatou sadou elektrod a poměrně slušném stavu. Ten poměrně slušný stav se ale týká jen mechanické části a vzhledu přístrojku, v němž kdosi (pravděpodobně zčásti veden schématem z manuálu) zcela překopal zapojení. Přístrojek sice vrčel, ale nejiskřil. Hračka tedy putovala do kufru černého auta.

Číst dál: Violet wand Mediosan - oprava

 Zajímavý a do důsledků promakaný nápad předvedla na Smartstimu Jacco. Její klitorálka by se myslím zatraceně dobře hodila do Tormových steampunkových nápadů. Obrázek z provozu na titulku nedávám: všechny, které k tomu máme jsou dost explicitní a nerad bych, aby měl někdo s Elefernem problémy v práci. Dole v textu budou, jinak to má i galérii: tady je.

Číst dál: Steampunková klitorálka

S ohledem na to, že jednokanálových hraček je mezi uživateli Eleferna menšina, přikládám plošný spoj pro dvojkanálovou verzi. Schéma a board pro Eagle jsou ve Fajlotéce (e-stim->Hračky->Meridlo:proudu).

current_metter_2channel

Pro zájemce o stavbu jsem spáchala schéma a board (obé pro jeden kanál) v Eaglu. Vyšla mi tam jedna drátová spojka, nebo použijte dvojvrstvý spoj - součástky jsou klasické drátové, v SMD provedení se to dá velmi zminiaturizovat. A díky mi_cince za ověření - s LED metrem jsou hodnoty akorát, pro ručkový indikátor to chce přidat integrační kondenzátor do zpětné vazby OZ.Schematic a board file najdete ve Fajlotéce.

Číst dál: Měření proudu dráhou podruhé

Mám tu další zajímavý nápad ze Smartstimu - měřič aktuálního proudu přes elektrody. Zapojení je natolik jednoduché, že si snad ani nežádá dalšího vysvětlení.

schema

Číst dál: Měření proudu dráhou

Zajímavou konstrukci elektropřísavky na klitoris (nejen na klitoris)nám poslala naše zahraniční členka Jacco ze Smartstimu. Obrázky jsou hodně explicitní, takže je najdete v galérii, spolu s nimi dorazilo i krátké video, které je k vidění ve fajlotéce. Tady se budu věnovat popisu konstrukce.  Jeden méně explicitní obrázek je v textu článku, ale stejně pozor na otevírání v práci :-)

Číst dál: Zajímavá elektropřísavka na klitoris

Roman se k tomu nemá, takže se do toho pustím sama. Popsané zařízení našel náš člen Electronic kdesi na webu. Podle doprovodného textu jde o scany ze srpnového čísla Silicon Chips Electronic  Magazine z roku 1997, kam patří autorská práva k přiloženým obrázkům. Plošný spoj je dílem Electronicovým. Zařízení má na Elefernu vlastní galerii.

Číst dál: Jednoduchý TENS

Při listování katalogovými listy na Smartstimu jsem narazil na zajímavý obvod, který potěší každého amatérského konstruktéra elektrohraček. S jeho pomocí lze postavit minimalistický, leč zcela funkční TENS z necelých patnácti součástek:

budic1

Číst dál: Zajímavý obvod pro TENSy

Popsaná konstrukce pochází ze Smartstimu. Nejde o nic mimořádně sofistikovaného, krabička umožňuje prohazovat u dvojkanálového generátoru kanály mezi sebou a v rámci každého kanálu pak ještě zaměnit mezi sebou póly. Pro uživatele ET312 je pak šikovná možnost doplnit konstrukci o spínač TriPhase režimu, který uživateli ušetří pajení či spoustu dolls za "speciální" kabel. Krabička má vlastní galérii. A jdeme na to.

 

Číst dál: Switchbox nejen pro ET312

Zajímavý a v amatérských podmínkách snadno opakovatelný nápad zveřejnil wiseyngman na Smartstimu. Elektroda ze sponky

Číst dál: Elektroda ze sponky do vlasů

Zajímavou  (byť konstrukčně velmi simplifikovanou) hračku vymyslel náš příznivec Analito v Grenoblu. Jde o konstrukci, dostupnou prakticky komukoliv a sestavitelnou bez jakéhokoliv sofistikovaného dílenského vybavení.

Číst dál: Bipolární dildotroda

Popisovaná konstrukce je dílem našeho zahraničního člena JJC50. Původně byla vyvinuta jako akční nástavec k víceúčelovému šukacímu stroji, konstrukce je ale natolik elegantní že věřím, že zaujme i eleferní konstruktérskou obec.


Číst dál: Vyhřívaná (chlazená) elektroda

Vibrační vaginálka - kdo by ji nechtěl...Jenže ceny v krámech jsou pekelný a navíc, kupovaná hračka není to pravý ořechový. Oblíbená topenářova vaginálka však vybízela k rozvibrování od prvního okamžiku, kdy jsem ji spatříl. Postup, jak jsem šel na věc, vám nyní předkládám.

Číst dál: Vibrační topenářovo véčko

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 502 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 502

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04462271
Statistik created: 2019-02-18T14:30:46+01:00