ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Zařízení a elektrody

Pojďte a poslyšte věci neslýchané. A nevídané - konkrétně hračku, pořízenou eleferním příznivcem rockdavidswitch a laskavě jím zapůjčenou k recenzi a oměření. Krabičku jsem si u Torma vyzvednul v pátek a vy nyní můžete zjistit, oč jde.

Číst dál: Generátor S.M.player

Pro nový Ateliér jsme z pozůstalosti LaryTV získali poměrně zajímavou stimulační jednotku Sanoform. Zde na Elefernu považuji za zajímavé seznámit uživatele s ukázkou německé konstrukční školy přelomu sedmdesátých a osmdesátých let minulého století. Zařízení ma v galérii vlastní kapitolu.


Číst dál: Sanoform 14

Ačkoliv původní akumulátor v ET312 patří k tomu lepšímu, co trh poskytuje, ani on není nesmrtelný a stroječky, vyrobené někdy před desíti léty už v tomto smyslu dosluhují. Přes Torma se mi v poslední době pár nemocných étéček do ruky dostalo, takže se podělím zkušenostmi, jak je celkem snadno uvést do kondice.

Číst dál: Výměna akumulátoru v ET312b

Velikonoce na krku a protože tady v Bostonu české tradiční zvyky ani náhodou nehrozí, zkusím zase něco sepsat na Eleferno. Jak pozoruju, vesele to spí od té doby, co se Torm dal na cestování :) O.K. Zkusím to probudit. A taky si procvičím češtinu, už dlouho jsem nic nenapsala.

Renatka si koupila hračku. Řečeno líp, Renatce hračku doporučila kamarádka ze Smartstimu, které hračku koupil manžel k Vánocům a která se hračky pořád nemůže nabažit. Do Worcesteru (MA, nikoliv toho britského) to nemám nijak daleko, takže jsem minulý víkend sedla do auta a hračku zkoukla naživo. Bomba. Nebýt té šílené holčičí barvy, řekla bych s klidem, že tahle věc nemá chybu a že ji chci doma. Pam ji v mém oblíbeném sexshopu na růžku skladem v pondělí neměla, ale slíbila objednat a v pátek byla hračka doma.

Číst dál: Multivibrátor Jopen Intense

Zatímco první část recenze byla věnována mechanickému provedení jednotky, v tomto textu bude akcent kladen na její funkční vlastnosti v režimu ruční obsluhy.

 

Číst dál: Udělej ji! - část II

Aneb Hug Her Tango, výrobní číslo 68. První mikroprocesorem řízený šukací stroj na trhu. Ač to zdálky může tak vypadat, za mašinou nestojí mozkový trust a výrobní zázemí některého z velkých hráčů na trhu erotických pomůcek, ale garážová jednomužná firmička. Tím jsou dány jak klady, tak i zápory tohoto zařízení. Potěšte oko, hle, mašinka Udělátor:

Číst dál: Udělej ji! 

Žil, byl, za sedmero horami, sedmero řekami a jednou louží, pojmenovanou bůvíproč oceán Atlantů pan Konstruktér. Nosil vytahané pláťáky s rozkrokem někde hluboko dole u kolen, havajskou košili s orvanými knoflíčky a na krku měl - kromě flešky s vercajkem pro nejhorší možné případy a karty pro vstup do práce - uvázaný barevný šátek. Pan Konstruktér měl taky logáro, které našel někde na bleším trhu a vystavil si ho nad pracovním tabletem, hned pod poličkou s emulátorovými kity. Logáro pan Konstruktér používal prakticky každý den, když ve sjetině potřeboval něco podtrhnout barevným fixem. Doma měl pan Konstruktér kocoura Moura a přítelkyňku Minku. S přítelkyňkou Minkou pan Konstruktér spal, v posteli, když jim ji kocour Mour uvolnil. Kocour Mour spal s panem Konstruktérem, s přítelkyňkou Minkou, s oběma najednou i sám, podle toho, jak se jeho kocouří nátuře zrovna zachtělo.

 

Číst dál: Přípohádka o panu Konstruktérovi a mašince Udělátorovi

Nehledě na dlouhodobou osvětu stále přetrvává stav, kdy nemalá část elektroúchylné obce nemá zcela jasno v tom, jaký kabel se hodí pro které zařízení a jakou elektrodu. Cílem tohoto textu je vnést do problematiky větší jasno, nebo alespoň napomoci s výběrem vhodného kabelu a elektrody, vše pochopitelně se zvláštním přihlédnutím ke specifikám BDSM obecně a eleferní praxe speciálně :)

Číst dál: Jak je to s těmi připojovacími systémy

V rámci mezisvátečních a ponovoročních aktivit, vymetání pavučin a vyhledávání prachem zasypaných redaktorů proběhly i nějaké změny v rámci eleobchodu.Ta asi nejvýznamnější představuje definitivní rozžehnání se s dodavatelem polotovarů pro modifikované generátory, firmou Conrad. Partnerství to bylo dlouholeté, zpočátku velmi funkční, časem pak už jen funkční. Serža i já jsme se s ním začínali docela mordovat, dohánění a nakonec i prosté shánění alespoň dvou kusů začínalo připomínat lov na sněžného muže a změny, které u dodavatele proběhly v rámci konce roku (likvidace žižkovské prodejny, přesun centrály do Malešic a nepochopitelné prolnutí s FKT, přičemž záruku nenese nikdo) dodaly nespokojenosti poslední štrich. Pohár přetekl a já vyrazil do Německa. A co je nového?

Číst dál: Pár novinek v eleobchodu

Od Torma mi v poště přistála zajímavá věc. Jde o generátor úchylně využitelného signálu pro řízení výkonového stupně počítačem. V praxi tím výkonovým stupněm bude asi ET-312 nebo nějaká krabička ala Smartstim a počítačem notebook. 

Číst dál: E-dron. Těší mne.

Knoflík MA je jedna z věcí standardní ET312 (ne té modifikované Tormovy s firmwarem od Mici), která je v manuálu hodně blbě popsaná a ani ověřování v chodu nedává úplně jednoznačné výsledky.Chvíli jsem si s tím teď na dílně hrál na osciloskopu a po pár konzultacích na Smartstimu jsem se dobral poznatků, které zkusím popsat.

Číst dál: Ovladač MA ve standardních programech ET312b

Popsané zařízení se do rukou eleferní testovací skupiny (tentokrát jednočlenné v podobě Torma) dostalo Ježkovou zásluhou. Ve své podstatě jde o jednu ze starších mutací populárního generátoru 804S, známého u nás pod generickým jménem Conrad či ikonickým jménem Konrádův přístroj elektrický. Jednotka v tomto provedení byla určena pro americký trh. Oba přístroje můžete podle obrázků snadno porovnat:

Číst dál: Health&Beauty 804S

Ionomodulátoy jsou v ČR nepříliš rozšířené přístroje, spojující v jednom zařízení generátor diadynamických proudů, zařízení pro elektroergoterapii a generátor vln pro léčbu paretických stavů. Jeden takový přístroj jsme získali pro eleferní laboratoř s tím, že ve finále skončí jednotka v bílé místnosti Atelieru.

Číst dál: IONO modulator MeLa synchromatic

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 204 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 204

Kalendář

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
04588104
Statistik created: 2019-03-18T15:24:06+01:00