ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Tenhle kousavý text sice napsala switchka, což ovšem vůbec nebrání tomu, aby se zde objevil jako shrnutí dosavadního výzkumu na téma VDD - fenomén Velmi Drsných Dominantů :-) Darki

Už dávno jsem chtěla provést takovou menší sociologickou studii o fenoménu zvaném CHAT. A jelikož chodím do místností plných BDSM pozitivních lidí, je onen studijní materiál opravdu pestrý. Ze všech tamních sociologických skupin jsem zvolila tu bezpochyby nejujetější - skupinu takzvaných Velkých Drsných Dominantů (dále VDD) - a podle vypozorovaných vzorců chování těchto osob, jsem sestavila Deset Pravidel VDD. Pokud se z nějakého důvodu chcete stát VDD, řiďte se jimi. Nezaručím vám sice, že se stanete velkou BDSM celebritou, ale mluvit se o vás bude určitě :-D . Vampire.girl (weblog)

Tak tady je máte:

  1. Vytvořte si nějakou hodně cool přezdívku, která nadzvedne lidi hned po vašem příchodu do místnosti.Pokud jste konzervativnější, postačí nick, který bude obsahovat slabiku “dom”, k níž lze připojit libovolné slovo. Pokud jste drsnější, umístěte před svůj nick slova jako jsou “Pan” či “Master”. A jste-li úplně nejdrsnější, zakomponujte do svého nicku slova jako například: “Trener, Vychovatel, Cvicitel, Otrokar, Kruty, Drsny, Prisny”. Poslední kategorii tvoří nicky vzniklé obměňováním jména Markýz de Sade. Smůla je, že už jsou nejspíš všechny jeho varianty zaregistrované.
  2. Po příchodu do místnosti zásadně nezdravte a místo pozdravu prohoďte větu: “Hledám poslušnou čubku/služku/otrokyni/fenku.” Slovo poslušnou se dá ještě zaměnit za slova jako “nadrženou, zvrhlou, perverzní”. Pravděpodobně vám nikdo neodpoví, takže to nevzdávejte a onu větu zkopírujte na sklo ještě několikrát, než vás někdo někam pošle. Pak sprostě vynadejte správci a odejděte, než vás stihne vykopnout.
  3. Pokud vás náhodou nikdo nikam nepošle, oslovte libovolnou osobu ženského pohlaví. Použijte oslovení typu: “Ahoj čubko/fenko/děvko.”, či “Budeš mojí čubkou/fenkou/děvkou/otrokyní?” VDD, kteří jsou zkušení v oboru, začínají rozhovor s opačným pohlavím podrobným výčtem praktik, co by s dotyčnou ženou rádi dělali. Funguje také “Nazdar čubko, pozdrav Pána a představ se mi.” Dobré je zkopírovat vaši větu a poslat ji všem ženám v místnosti s nadějí, že se některá chytí.
  4. Pokud vás náhodou některá nepošle někam, můžete pokračovat v konverzaci v tomto sledu: *”Odkud jsi? -> “Kolik ti je?” -> “Co máš na sobě?” -> “Co máš ráda?” (toto bývá zlomová chvíle, kdy vám většina žen poví cosi jako “do toho ti nic není”. Buď se uražte a už neodepisujte, nebo jí napište něco sprostého. Riskujete ovšem, že dotyčná zkopíruje váš výplod na sklo a ten mrzák správce vás vykopne), případně “Co tě přivádí do téhle místnosti?”. *Před “Odkud jsi?” můžete ještě vložit dotaz “Máš Pána?”, abyste se ujistili, jestli máte s dotyčnou dále ztrácet čas. Riskujete ovšem, že vás pošle k šípku ještě o něco dřív.
  5. Pokud jste některou z místních žen přecejen neznechutil, v další konverzaci často používejte slova jako “drzá, nevychovaná, zkrotit, vychovávat, poslušná, potrestat, zasloužit.” Vyptávejte se jí na intimnosti a pokud bude odpovídat pomalu, použijte větu “odpověz, čubko!”
  6. Pokud s vámi i přesto dál komunikuje, můžete jí nabídnout “SM hrátky po netu”. Pokud souhlasí, vykonstruujte si co nejperverznější scénář. Přibližně každé čtvrté slovo musí být sprosté, aby jste působili autenticky. Poznámka: Pokud s vámi ještě pořád mluví, velmi pravděpodobně brečí u klávesnice smíchy a má radost, jak jí to žerete. V druhém případě jste nejspíš narazili na čtrnáctku, co vůbec neví, která bije a spolu s ní v počítačové učebně sedí tři kamarádky a smějí se vám společně. Ve třetím případě si povídáte se slizkým obtloustlým nadrženým chlapem, co se schovává pod ženským nickem.
  7. Pokud vás přecejen všechny ženy v místnosti vyfakují, nezapomeňte si zachránit ublížené ego výrokem typu: “Tak jdi do prdele, děvko, stejně bych tě nechtěl.” Sobě ulevíte, ale neskutečně se ztrapníte. Nicméně vám přece může být naprosto ukradené, co si o vás kdo myslí, jste přece VDD.
  8. Pokud se necháte zatáhnout do konverzace na skle, chovejte se co nejvíce arogantně a povýšeně. Hovořte o tom, že ženská podřízenost mužům je evolučně podmíněná, že nezáleží na tom, co chce čubka, Pánovo uspokojení je přece primární a hlavně nezapomeňte zmínit, že ženská patří do kuchyně a k plotně a má být permanentně vychovávána a trestána. Nedivte se, že vám po chvíli začnou oponovat nejen ženy, ale i mužské osazenstvo.
  9. Když (velmi záhy) zjistíte, že v diskuzi prohráváte, uchylte se ke sprostým urážkám, podpásovkám a urážkám inteligence vašich oponentů. Po pár minutách, kdy už jste k smíchu naprosto všem v místnosti, vám správce pohrozí vyhozením. Proneste něco jako “Správce je vymaštěný hovado” a odejděte dřív, než vás stihne vykopnout.
  10. Pokud se vám chatování zalíbilo, možná dostanete chuť vypravit se na sraz. Oblékněte se celí do černého, všem se představujte jako “Pan (libovolně doplňte)” a zásadně se tvařte co nejpřísněji dovedete. Mějte za pasem bič, důtky, či pouta. Ostatní VDD oslovujte “kolego” a se submisivními ženami mluvte pouze za přítomnosti jejich Pánů, kterým můžete dát pár kolegiálních rad ohledně výchovy jejich čubky. Pokud jsou přítomny switch ženy, neustále do nich rýpejte ve smyslu “jsi drzá, potřebuješ zkrotit” a podobně až do doby, než vás pošlou někam. Pokud jsou přítomny dominantní ženy, vrhejte na ně ošklivé pohledy a kolegům VDD sdělte svou teorii o tom, že dominantní žena je něco strašně nepřirozeného. Se subíky se nebavte vůbec, přece takový chlapák jako vy nebude hovořit s lůzry, co se nechaj ponižovat od ženský. Pokud budete hovořit před větší společností, chovejte se stylem “všechno vím, všechno znám, všude jsem byl dvakrát”. I když třeba nemáte pravdu, pořád můžete všechny diskutéry ukřičet. Dejte několik neslušných návrhů několika libovolným ženám a potom už vás někdo zaručeně pošle do hajzlu. Nezapomeňte, že příštích pár týdnů budete mezi BDSMáky konverzačním tématem číslo jedna, ale v ne zrovna pozitivním smyslu. Ale vám to vlastně může být jedno….. Jste přece ten nejinteligentnější, ten jediný, co zná pravdu světa. Jste přece VDD.

 

vdd_kocour

 

Tento dominantní kocour si vynahrazuje image přirozeným charismatem.

 

Pro komentování zde nemáte dostatečná práva

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 300 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 300

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04477675
Statistik created: 2019-02-20T11:30:59+01:00