ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Tento text je převzat z projektu BDSM.CZ a není tématicky zatříděn. Veškerá autorská práva jsou totožná, jako v uvedeném projektu.  Jeho autorem je Terrier


Abstrakt: Jak si po domácku vyrobit základní SM pomůcky? Dnes radí Terrier :-)

Po návštěvách různých obchodů s erotickým zbožím a zhlédnutí diskrétních zásilkových katalogů jsem zkonstatoval, že nabízené zboží je nekřesťansky drahé a obyčejně v nevalné kvalitě, ať už použitým materiálem nebo zpracováním. Existuje ale i zboží, které bych nechtěl hanět. Jedná se o kožená pouta a obojky, které nabízí salón Gwen. Zpracování solidní, obšité z každé strany, použitý materiál také kvalitní, s výtečnou cenou cca 500 Kč za pár. Co je nejhlavnější - hodně vydrží, což oceníte při boji s takovou divoškou, jakou mám já. Začal jsem si postupně dělat svoje pomůcky sám. Mám, i můj protějšek, k nim určitou citovou vazbu (to mi konečně může potvrdit i mnoho z Vás, kteří jste si něco doma ukutili). Vytváří to příjemnější atmosféru a radost, když vidíte, jak submisiv sedí na gauči a stříhá jednotlivé prameny a hlavou se mu honí myšlenky, jaké budou pocity na těle při použití. A když pomůcka v konečné fázi vypadá hezky, je radost ještě větší. Pokud je člověk trošku technicky zdatný, stačí mu k vyhotovení jenom obrázek a těch je na netu opravdu nepřeberné množství. Potom už zbývá jenom materiál a vlastní technické řešení. Čalounické hřeby, hřebíčky, lepidla, karabinky, kroužky, déčka (kroužek ve tvaru D), tady bych chtěl upozornit: kroužky kupujte vždy svařované, nevíte, kdy a jak se Vám může kroužek otevřít, a pád, třeba na obličej, rozhodně není ve scénce příjemný, obzvlášť když jsou ruce spoutané za zády, tento materiál najdete v každém železářství. Potíž je ovšem s velikostmi kroužků a přezkami, jejich asi jediný výrobce v ČR je Massag a.s. Bílovec (Severní Morava). Obchody obyčejně nedrží celý sortiment této společnosti, takže sehnat se dají pouze (a opět ne všechno) ve specializovanějších prodejnách. Pak je ještě možnost poprosit v opravnách obuvi a opravnách brašnářského zboží (obyčejně jsou sdruženy). Zbývá nám pak už jenom kůže. Zbytky se dají sehnat ve firmách, které se zabývají šitím kožených oděvů nebo zpracováním jiných kožených výrobků (třeba ochranné pomůcky), v řemenářství, ale i čalounictvích. Na čalounictví bych chtěl upozornit, při zpracování zůstávají docela velké kusy (jsou malé na konkrétní čalouněnou plochu nebo mají vadu), avšak na druhou stranu kůží se čalouní sporadicky. Za zeptání nic nedáte. Někde něco dostanete zadarmo, jinde za flašku (ano, ještě to stále jde) a někde budete muset něco málo zaplatit. Přeji úspěšné pořízení.

A nyní dva z návodů.

Lehké důtky

Materiál: 1,8 mm kůže velikosti 57cm x 13cm (prameny), 4cm x 65cm (obtočení madla)

21cm dlouhý kus z násady na smeták(madlo) průměr 2,5cm

5 ks ozdobných čalounických hřebů

cca 20 ks malých hřebíčků dlouhých 1,5cm

Nářadí: ostrý nůž (nebo skalpel), nůžky, kladívko, lepidlo Chemoprén

Postup:

Kůži na prameny rozstříháme na třináct jednocentimetrových proužků. (Na fotce jsou vidět na několika pramenech uzlíky. Důvod, proč tam jsou, byl nedostatek kůže. Asi pět pramenů je prodlužovaných, mimochodem uzlík má svoje klady, dolejšek vám to potvrdí.) Konce pěti vnitřních pramenů (asi centimetr od konce) propíchneme čalounickým hřebem a přibijeme svrchu na madlo. Předtím, než je přibijeme úplně, je musíme pěkně symetricky rozdělit tak, aby prameny jakoby vycházely z pěticípé hvězdy. Zbytek pramenů přibijeme hřebíčky rovnoměrně po obvodě. Přesah přes madlo bude činit asi tři centimetry. Pak vezmeme kůži na madlo a obtáhneme je. Budeme je obtahovat pod úhlem asi třiceti pěti stupňů směrem k pramenům. Opět jednotlivé závity budeme překrývat. Přesah bude činit asi jeden až jeden a půl centimetru. Madlo tím dostane plastický tvar a bude se lépe držet v ruce. Poslední závit u pramenů můžeme přilepit, nebo úplně stačí, když ho přichytíme třemi čalounickými hřeby (opět symetricky po obvodě madla). Ještě vystřihneme z kůže kolečko o průměru 2,5cm a přilepíme ho ze spodu na madlo. Tím jsou důtky hotové. Průměrně šikovnému člověku nebude jejich výroba trvat déle než hodinu. Opět existuje široká paleta možností, hrubší kůže, více pramenů, širší prameny, tenčí prameny atd.…

 

Devítiocasá kočka

Materiál: 1,8mm kůže velikosti 120cm x 27cm(prameny), 2x 4,5cm x 40cm(obtočení madla)

22cm dlouhý kus z násady na hrábě (madlo) průměr 3cm

7 ks ozdobných čalounických hřebů

cca 20 ks malých hřebíčků dlouhých 1,5cm

Nářadí: ostrý nůž (nebo skalpel), nůžky, kladívko, lepidlo Chemoprén

Postup:

Kůži velikosti 120cm x 27cm rozřežeme nebo rozstříháme (doporučuji stříhat, je to časově náročnější, ale přesnější) na 18 proužků 1,5cm širokých a 120cm dlouhých. Tyto proužky rozstřihneme ještě jednou na dva proužky 0,75cm široké. Nerozstřihneme je však až do konce. Necháme 4 cm od konce celé (můžete i do konce, ale potom si je musíte při pletení spojit uzlíkem). Tím jsme dostali základ na výrobu pramenů.

Vezmeme dva proužky, přiložíme je k sobě nerozstřihnutými konci (hladkou stranou od sebe). Dostaneme llll proužky (označme si je pevně 1,2,3,4). Pramen č.1 podvlečeme (doprava) pod ostatními, dostaneme 2,3,4,1. Pak proužkem č.1 přeložíme č.4 shora, dostaneme 2,3,1,4. Č.3 položíme přes č.1, dostaneme 2,1,3,4. To samé teď provedeme zrcadlově. Pramen č.4 podvlečeme (doleva) pod ostatními (4,2,1,3), přeložíme jím č.2 shora (2,4,1,3), č.1 položíme přes č.4 (2,1,4,3). Po každé cyklu spletený pramen promneme v prstech, tím se nám bude tvarovat do tvaru trubičky.Tento postup budeme opakovat tak dlouho, až zjistíme, že jsme na konci. Dílčí proužky (jejich zbývající konce) každého pramene slepíme k sobě. Prameny mnou vyrobených důtek jsou dlouhé 95cm, tedy pletením se zkrátily o 25cm. Výsledná délka závisí hodně na tom, jak při pletení jednotlivé prameny utahujete. Čím víc je utahujete, tím jsou méně ohebné, tvrdší a taky bolestivější. Nemusíte dodržet rozměry proužků. Můžete je mít širší, delší ( nevím ale, koho byste tím chtěli mlátit), nebo užší, kratší. Fantazii se meze nekladou, většinou však výsledný produkt budete volit podle dostupného materiálu.

Do madla shora vyřízneme kříž + hluboký 1,5cm. Šířka zářezu se pohybuje podle použité tloušťky kůže (2mm kůže tak 8mm široký zářez). Do každé strany kříže vlepíme jeden pramen, pátý pramen vlepíme doprostřed. Všechny můžeme pro jistotu ještě pojistit hřebíčkem přes madlo. Zbývající čtyři prameny přilepíme symetricky po obvodě madla a opět pojistíme hřebíčky. Nyní dva zbývající kusy kůže (4,5x40) přilepíme k sobě delší stranou s mírným přesahem (6-8 mm, vytvoří nám plastický povrch, lépe se drží v ruce) a pod úhlem 45 stupňů madlo obtočíme a přilepíme opět se stejným přesahem. Přechod mezi prameny a madlem je zatím vidět. Ze zbytků kůže přilepíme pásek (široký asi 1,5cm) na přechod. Zřejmě se Vám nepodaří docílit úplné přilepení pásku mezi jednotlivými prameny. Pomůžete si čalounickými ozdobnými hřeby, které přibijete do pásku mezi jednotlivé prameny. Opačný konec madla potáhnete kůží a přilepíte. Přechod mezi potáhnutým madlem a potáhnutým koncem vyřešíte stejně jako v předcházejícím případě. Počítejte s daleko větší časovou náročností (cca 5 hodin) i s tím, že partner vám bude aspoň stříhat prameny.

Mlaťte se s láskou a rozkoší,

Terrier

Následují obrázky devítiocasé kočky a důtek (poznámka Myshi: vypadají opravdu pekelně, že? :-):

Devítiocasá kočkaDůtky

Pro komentování zde nemáte dostatečná práva

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 473 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 473

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04446904
Statistik created: 2019-02-16T17:24:09+01:00