ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Prosím pozor!

Pokud se na chodu Eleferna chcete podílet autorsky, designeérsky nebo organizačně, jste vítáni.  A to zejména, pokud si tykáte s PHP (a Joomlou speciálně), CSS či máte redaktorské, reportérské, korektorské či autorské ambice.

Přihlašujete se svým účtem poprvé od migrace a systém vás nepřihlásí?

Smažte si cookies pro eleferno.cz a restartujte prohlížeč.

Přicházíte z odkazu ve vyhledávači a odkaz nefunguje?

Víme o tom, důvodem je změna formátu linků při migraci serveru. Odkazovaný článek na serveru samozřejmě je, ale nějakou dobu ještě potrvá, než jej vyhledávače správně zaindexují. Vy zatím můžete použít interní eleferní vyhledávač, který vám hledaný obsah najde a naservíruje :)

9.12.2016 Indexování obsahu vyřešeno s tím omezením, že vyhledávání bude statické. Smart Search snowball verze 3.6 se fakt nedá použít ani na vcelku nabušeném Nenufeřině hostingu za mocné Grimmovy podpory. Pro uživatele je omezení pouze v tom, že většinou nebude fungovat našeptávání a finder vyhledá přesně to, co bylo zadáno, takže vibroinženýr najde, ale vibroin ne. A, ehm... Pokud bude někdo z adminů potřebovat editovat tenhle text, tak to není článek jako předtím, ale modul Od redakce a spravuje se jako Extensions->Moduly :)

14.12.2016 Deviopedie je zpátky. Teď ještě, aby se o to někdo staral :)

Nemůžete editovat Deviopedii?

S ohledem na problémy s přenášením online statusu uživatele v nové Joomle do mediawiki jsme museli tu bridge vypnout. Do Deviopedie se tedy musíte přihlásit samostatně.

 

Lehce opakovatelný TENS - podklady

S ohledem na specifikum nové verze redakčního systému jsme museli provést několik drobných úprav v metodice zobrazování obrázků ve vyšším rozlišení - článek obsahuje náhledy, obrázek v plném rozlišení získáte kliknutím na link pod náhledem.

Schém přístroje:

Odkaz pro obrázek v plném rozlišení

Číst dál...

Na neviditelné frontě boje s elektrickým proudem v potu tváře neúnavně bojují tisíce prostých soudruhů zeleného hnutí. Dnes navštívíme dva z nich.

 SoudruziPlávek a Buršík při kompletaci izolátoru

Soudruzi zeleného hnutí Plávek a Buršík jsou řadovými zaměstnanci Závodů izolačních materiálů v Heinrichovicích pod Vrbou, nositele Vyznamenání za vynikající produkci metanu a nositele čestné medaile Lysenka a Lepešinské. Oba pracují na výrobní lince produkce izolátorů, soudruh Buršík jako formař, soudruh Plávek jako pomocný ideolog a nástěnkář. Oba v potu tváře přispívají k tomu, aby elektrický proud již nikdy nedostal šanci. Oba soudruzi u příležitosti Roku téměř potmě uzavřeli hodnotný ekologický závazek, díky němuž nám velením Závodů bylo umožněno soudruhy navštívit na jejich pracovišti. Dejme ale slovo soudruhu Plávkovi.

"Naše tyhlety, izolátory, jak je tady vidíte se skládaj z těch, jak se jim říká talířů. Těch talířů tam má bejt šedesát dva, my sme ale tady s Marťanem - my tak říkáme Martinovi, von je občas úplně mimo - přišli na to, že když se jich dá jen jednašedesát, nikdo na to nepřijde a my z ušetřenýho matrijálu svedem udělat vždycky jeden navíc. Už soudruh dozorčí za to dostal tyhlety, prémie a nás vyfotografovali před zabremzovaným fofrníkem a dostali jsme mimořádnou vycházku do města do kina na Algóra. A ten závazek - víte, vono tam těch talířů de dát jen šedesát."

Tolik soudruh Plávek. Nám nezbývá dodat - více takových soudruhů zeleného hnutí. I díky nim má naše krásná planeta stále blíž k onomu ideálu zelených luk, po kterých pobíhají býložraví dinosauři a vzduch zvoní harmonických zpěvem ptakoještěrů.

Pro komentování zde nemáte dostatečná práva

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 542 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 542

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04445440
Statistik created: 2019-02-16T13:22:03+01:00