ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

…dlouhonohá dívka s hebkou pletí a oblými tvary, nahá a krásná, oblečená do obojku a zahalená jen svými vlasy. Slyším cvaknout výtah, tvé kroky na chodbě, klíč v zámku. Dveře se otevírají a „TATÍÍÍ!!“ kulový blesk prolétl předsíní a věší se na Tebe, mladší blesk letí za ním a ten nejmenší se rozeřval, rozčilen a překvapen nečekaným ruchem.

Usměju se na Tebe.  Je tady, klečící dívka, citíš její rozechvění a touhu. Čeká, kdy si jí všimneš, kdy jí dovolíš se přivinout a přivítat tě. Vidíš ji, vnímáš její oddané oči a vonící tělo. „Tati, tati, tati, tatíííí, pojď se podivááát…“ Nejstarší z kulových blesků Tě táhne do pokoje a bez ustání brebentí. Zahalen ohlušujícím bengálem mizíš v dětském pokoji, ve dveřích se otáčíš: „Jen počkej…“

 Čekám. Není nic krásnějšího než čekat, oddalovat to, co se stane a protahovat napěti a touhu. Bezcílně chodím bytem, podám chrastítko nejmladšímu, opláchnu hrnek, co zůstal ve dřezu, dotknu se své oblíbené kytky. Jsem napjatá, roztržitá, smysly mám nabuzené… kolena mě tlačí a tělu se už nelíbí v nepohodlné pozici. Přijď už, prosím. Přivolala jsem si Tě myšlenkou, najednou stojíš přede mnou, ohýbáš se, na bradavky mi připínáš svorky a zase odcházíš.  Řekneš jenom:Něco přes sebe hoď.“ a zase mizíš do epicentra zvuků a otřesů. Ze skříně vyndavám první věc, co mi padne pod ruku. Tvoje vesta je mi až ke kolenům, pod ní se schovám celá, svorky na bradavkách vidět nejsou. Dál pokračuju v roztržitém nicnedělání, každou další minutou víc a víc nade mnou přebírá vládu ta, co klečí u dveří.

Už jsem opravdu unavená a dala bych všechno za to, abych se s Tebou mohla přivítat. Toužím po Tvém dotyku, po pohlazení, po čemkoliv… čekám a toužím. Konečně jsi tady. Jediním gestem mě pobídneš. Ztuhle a pomalu vstávám, odolám pokušení protáhnout se a jdu, kam jsi mi ukázal. Až teď cítím mokrá stehna.

        Tři rychlé pohyby, k zemi letí vesta, tričko i sukně, stojím nahá v koupelně, svorky jsou tam, kam jsi je před dlouhou dobou připevnil. „Předkloň se“  Jsem zády k Tobě, nohy napjaté, rukama se opírám o zem.  „Už mě nenech čekat, dotkni se mě prosím, prosím…pohlaď mě.“ Vychutnáváš si mě. Potom položíš ruku přesně tam, kde bych ji chtěla mít, a přestávám vědět o světě. Budím se Ti v náručí. Dlouhonohá dívka s otlačenými koleny je pryč, všechno je pryč, jsi jenom Ty a šumění v hlavě. „Vítej, můj Pane.“

        „Mamíííí, Petřík čulal vedléééé….namočil v tom mééďůůůů….. „ Ohlušující rachot se přesunul před dveře koupelny. Mrkneš na mě: „Počkej večer“. A dlouhonová dívka je opět tady a ví, že přijde její čas.

Pro komentování zde nemáte dostatečná práva

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 510 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 510

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04445429
Statistik created: 2019-02-16T13:16:02+01:00