ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Nejúčinnější dráha, používaná ve spojení s vaginální elektrodou.

! Zobrazená dráha patří  k intuitivním, byť není určena pro naprosté začátečnice v tématu. Využita je dvojice nízkointenzitní vaginální elektrody a středointenzitní nebo i vysokointenzitní elektrody pracovní. Vjem je tak lokalizován pod pracovní elektrodu a dráha průchodu proudu je omezena na tělo klitorisu, přední poševní stěnu, ovlivněn je i nervový uzel v okolí Graffenbachova bodu. Elektroda je přiložena ke klitorisu zdola zepředu tak, aby celou plochou přiléhala ke glans clitoridis, zlepšení kontaktu napomáhá i přitlačení báze klitorisu druhou rukou. Kvalitní kontakt je mimořádně důležitý zejména, pokud je požadován stimulační efekt - jakékoliv zvýšení proudové hustoty v této dráze je mimořádně bolestivé. Ze stejného důvodu je dobré zvolit preparaci konduktivním materiálem a vodivou pastu pro jistotu nanést i na samotnou elektrodu. Zajímavostí dráhy jsou dvě (někdy i tři) stimulační maxima v násobcích frekvence 41 Hz. Pokud to konstrukce použitého generátoru umožňuje, lze se pokusit i o  nalezení maxima třetího v okolí frekvence 123 Hz. Frekvence 164 Hz ji nemá výrazný stimulační efekt, je vnímána jako pocitově spíše neutrální vrnění.

overclit1

! Zobrazená dráha patří  k intuitivním, byť není určena pro naprosté začátečnice v tématu. Využita je dvojice nízkointenzitní vaginální elektrody a středointenzitní nebo i vysokointenzitní elektrody pracovní. Vjem je tak lokalizován pod pracovní elektrodu a dráha průchodu proudu je omezena na tělo klitorisu, přední poševní stěnu, ovlivněn je i nervový uzel v okolí Graffenbachova bodu. Elektroda je přiložena ke klitorisu zdola zepředu tak, aby celou plochou přiléhala ke glans clitoridis, zlepšení kontaktu napomáhá i přitlačení báze klitorisu druhou rukou. Kvalitní kontakt je mimořádně důležitý zejména, pokud je požadován stimulační efekt - jakékoliv zvýšení proudové hustoty v této dráze je mimořádně bolestivé. Ze stejného důvodu je dobré zvolit preparaci konduktivním materiálem a vodivou pastu pro jistotu nanést i na samotnou elektrodu. Zajímavostí dráhy jsou dvě (někdy i tři) stimulační maxima v násobcích frekvence 41 Hz. Pokud to konstrukce použitého generátoru umožňuje, lze se pokusit i o  nalezení maxima třetího v okolí frekvence 123 Hz. Frekvence 164 Hz ji nemá výrazný smimulační efekt, je vnímána jako pocitově spíše neutrální vrnění.

   ES  ET
 Účinná frekvence  41 Hz  82 Hz  5 Hz
 Koeficient plnění  20 %  20 %  40%
 Špičkový proud  5 mA  5 mA  15 mA

Vjem při využití ukázané dráhy bývá popisován jako explozivní - díky konfiguraci elektrod je prakticky úplně soustředěn do poštěváčku. To je třeba mít na paměti zejména tehdy, pokud některý ze zúčastněných nemá s tímto druhem stimulace potřebné zkušenosti. Lze jenom doporučit postupný náběh intenzity, do jisté míry kompenzující riziko bolestivého šoku při přiložení elektrody, pokud nemá být cílem působení. Zdroj je vhodné zapojit až po přiložení pracovní elektrody, ze stejných důvodů a intenzitu signálu zvyšovat zvolna, vždy s kontrolou reakcí subjektu.

 Vzhledem k intenzitě vjemu je třeba mít na paměti možnost ztráty kontroly mikce u subinky a následného prudkého zvýšení vodivosti dráhy díky moči. Lze proto jen doporučit vyprázdnění močového měchýře ještě před osazením elektrod. V žádném případě nelze ponechat subjekt s touto konfigurací elektrod bez dozoru !

 

Pro komentování zde nemáte dostatečná práva

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 417 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 417

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04445415
Statistik created: 2019-02-16T13:16:02+01:00