ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

              Bude on mrtev s pytlíkem bonbonů

    Na louce před Betlémem leží černý osel, bílý vůl a bílá ovec a mlčky hledí do dáli, odkud přichází malá karavana s jedním černým mudrcem vzadu a dvěma bílými vpředu.
    Zachmuřeně pozorují obzor, už jsou vidět zlaté dary a je cítit myrha,  až tu osel vyhrkne:
    "To je ale blbej vtip, když nemá pointu, co?"    

    "Tak si řekni santovi, ten pointy sype z rukávu na požádání," řekne ovec.
    Jenomže ani santa neví.
    Santa jenom ví, že co chvíli stojí před geniálními a nadějnými kulisami, ale pointu z nich prostě nevyškrabe, ikdyby se na uši stavěl.
    A santu to pořádně sere -- ještě jsem nenapsal ten pět let slibovanej elaborát o čtyřicítce, tedy jak se cejtí chlap ve čtyřiceti a už jsem pokolena v kyselostech padesátiletýho.
    Rok za rokem, jeden za druhým,  proklouzávají mi  životem jako kuličky růžence propadávají  modlící se rukou.
    Zbývá nějakých pět, deset kuliček a jenom než jsem tohle vyslovil, upadla další.
    Pět, deset kuliček a moje milované náctiletky už mne budou pouštět sednout se schovívavými pohledy.
    Kdybych se byl býval lépe učil, konkretně tedy hrát golf, byl bych si koupil moře a byl by ze mě stařec.  Ale já si nenajdu lavičku v parku, abych z pytlíku, opřen o špacírku, sypal holubům drobečky. Já si najdu lavičku u průmyslovky a z pytlíku, opřen o špacírku,  budu rozdávat bonbony dívčinám.
    A ty bonbony budou padat dívčatům do výstřihů, protože to budou bonbony šizené, jiné už se ani vyrábět nebudou, no a ty po ocucání vyklouzávají z pusy. Děvčata si do výstřihu jazykem nedošáhnou, ruce si nesmějí ulepit, protože jdou přeci na hodinu a lepily by se jim taháky, no to je prekérní situace a teď kudy z ní ven, žeano... Naštěstí kamarádka tam jazykem došáhne a "ty mi vylovíš bonbon teď a já tobě potom, Martičko" a děvčata si s  rukama  za zády navzájem olizují tu ulepenou spoušť a já v ranním, nízkém slunci rozjímám, jaký ten život mohl být nádherný, kdyby mi v té seschlé dlani zbylo ještě aspoň tucet zkurvených kuliček, které padají na zem jako propadávaní kuličky růžence modlící se dlaní.
    Možná bych mohl také hrát kuličky modliteb a strefovat se do správného důlku na mráčku a ta modlitba, kterou cvrnkneš pánBýčka rovnou do očička, ta vyhrává bonus a smí se naprázdno opakovat znova dvěstěkrát.
    Mít tak plnou hrst těch kuliček, kterých jsem kdysi tak hříšně nedbal a které k stáru se drolí rychleji, než si je člověk stíhá užít!
    Moje modlitební bonbony budou propadávat do studentkovských výstřihů a možná některý z nich mi přinese konečné rozhřešení, cévní mozkovou příhodu od vysokého tlaku, protože celý život jsem žil až na krev, proto krve mám dost, cévy jsem plesnivými sýry a starým vínem poctivě zužoval a péro jsem měl veliký, pročež teď, až se mi na lavičce v parku už nepostaví, krevní tlak nemá kam se bezpečně vrazit a vyrazí mi mozek z hlavy a já budu šťastně mrtev skrze ten chtíč a opotřebovanou chlípnost.
    V hlavě budu mět dírku, kudy bude prýšit všechno červené víno, které jsem kdy vypil a ve škole budou mít celý den o čem rozprávět.

    Budou rozprávět o tom, jaké to je, ležet na bříšku o velké přestávce na lavici s kotníky přivázanými švihadlem a prdelkou otočenou ke katedře a jak by ty fotky určitě toho dědka šlakem trefily, kdyby na ně přes ty podšálky na očích domžoural.
    Budou rozprávět o tom, kolik tužek se dá, jednu po druhé, nastrkat támhle do Petrušky  a jestli by ten dědek nedal svůj poslední den za to, aby to mohl zkoušet svými prsty namísto těch tužek.
    Budou rozprávět o tom, jak Jářiny  kozy oscanovali o měřičství 3D.scanerem a přidali je  do projektu fasády školy jako plastický prvek na západní průčelí, namísto té blbé plastiky větru a vln, co tam má za pět mega evropských dotací viset doopravdy.
    Budou o hodinu vykřikovat zdánlivě nesmyslná, vzrůstající čísla a profesoři nebudou tušit nic o tom, že probíhá dražba  klíčů od dvou ze čtyř chlapeckých  pásů cudnosti, co ve třídě právě jsou nasazeny.  A že hoši se snaží také dražit při zoufalé obavě, aby to nebyl právě ten jejich, který může zlomyslná Lenina odpoledne s pohrdavým posměškem hodit do kanálu.

    Jen já budu všechna ta tajemství znát, protože ve světě žil jsem byl a ze světa  podobrém neodejdu, jako duch budu jim nahlížet do tajných dopisů přes ramena a v dívčích šatnách budu rozjímat o věčnosti, vždyť pokud spočívá věčná blaženost v patření na Boha, mým bohem je pupík plochý a bok útlý pod prsy co jablka letní.

    Budu mrtev a v nebi.

    ...myslím, že už to mám naplánovaný dobře .-)

Komentáře   

# loutka 2014-08-21 18:33
hm, dobrá komplexní vize - má reálnou i imaginární část..
# santaFreud 2014-08-21 19:53
Fantasmagorální část :-)
# kanoid 2014-08-22 09:24
V reálu je to ještě krutější.Po 65 letech žití:Jdete do parku na lavičku(za průmyslovku na lavičku), jdete se kochat krásami přírody,(jdete cvrnkat ony sladké kuličky), sednete na lavičku a usnete.Ani to poetické rozloučení se se životem(to ono budu mrtev a v nebi, ani ono bojovné, jak v nebi tak na zemi,-budu dál znát tajemství a dál nahlížet do dívčích šaten).

Nechwej c vjánach ajkána d- bá-šmája-af b-árha:
z aramejštiny do češtiny.
(PŮVODNÍ BIBLICKÁ MODLITBA Z DOB PŘED ANTIKOU,kdy i staří Řřekové neuměli počítat ještě víc než do 1000 covky).
(oficiální nynější verze).
Buď vůle tvá jak v nebi,tak i na zemi.

konkrétní překlad:

Tvá jediná touha s naší působí,jak ve všem světle,tak i ve všech formách.
# kanoid 2014-08-22 09:35
Vtip je v tom, že bohové se na České BDSMáctví(jeho tmu a né světlo a né jednotu ve světle) mohou vyprdnout a to ještě krutěji tím, že mu(Českému BDSMáctví) dodali ještě větší množství forem(ovšem TMY, oněch dělených Českých BDSMáckých, nekomunikujícíc h spolu míst,-serverů,k lubů a pod).

Na surovo:
Prostě na lavičce(po 65 roku žití), budete jenom chrnět bezesně.Žádné bojovné:Já dál budu nahlížet do šaten dívčin.
To je realita stáří, jenž je o bolesti nemoci, samotě, a nemohoucnosti si i vzpomenout.(nat ož vzpomenout na nějaké ty výstřihy dívčin).

Jediná šance jak z toho ven je zabrat v těch zbývajících
10 -15 ti létech mimo-menopauzní ch létech.
# santaFreud 2014-08-22 16:48
My, čarodějové a mystici, my si s tím posmrtným životem neděláme těžkou hlavu: dokud vědomí neusne, potud vědomí trvá.
Průser je, že vědomí většiny lidí nikdy pořádně neprobudilo, takže to usne hned, jak umírající přivře oči.
...ale mne žene chtíč! :-)
# kanoid 2014-08-22 09:45
Dokud to nepochopíte, dotud Vám právě že budou ony kuličky propadávat mezi rukama,-kdybyst e to pochopily,
(že máte se jít společně do ukrutánského boje z Českou BDSMáckou leností),tak máte v rukou zase, jen pár kuliček,-za to neprokluozavých mezi prsty a to perel.

Obrátit onen verš.

To je můj boj.

Vzít tmu(když už teda je), rozmístit jí v jedinou vůli z božstvy,(osudem ,)PROSTĚ RISKNOUT STÁVKU,-VIZ
WWW.KANOIDESTRANKY.CZ,
-VIZ ELEFERNO -DISKUZNÍ FORUM-HYDE PARK-TRÁVNÍK HYDE PARKU-Tady je KANOIDovo!Převá žně vážně o evoluci BDSMáctva.

Vzít TMU, rozmístit jí v jedinou vůli z osudem(božstvy, -buď stávka prosadí své věci nebo to bude trapas) a spojit a překřížit slova(akorát, že to nebude o světlech):
# kanoid 2014-08-22 09:51
Ve vší TMĚ, s JEDINOU FORMOU.
Tma je o hříchu úchylácích všech jednotných Českých,což odpovídá JEDINÉ FORMĚ.

Dokud to nepochopí Český sadomasochismus.

Krucipísek, podívejte se na to v jakém stádiu je Český subíkov.(Femdom).
Ve stavu Západního BDSMáctví z roku 1953!
Oni v Českém subíkově ani neví, že životní styl BDSM,
je i o nich!
Žádaj nejlepší lekce(aby profiny byli, znalé aby profiny znali modu fetiš, aby profiny žili stylem BDSM, sami subíci žádný styl BDSM, nechtěj příjmout.)
(Prý, v lekci jsou subíci, mimo ní nechtěj mít s BDSM nic společného).

15 let jste o tom Vy pistácie věděli.Stavěli jste servery, kamené kluby, modu fetiš.Subíci nic nedělali.
A to jste mlčeli.
# santaFreud 2014-08-22 17:00
Tak třebas co jsem byl na stěhování Aťasu (na budování nového už jsem nesměl, ale z vyprávění vím, že to bylo podobné), obojků tam bylo nespočet.
A makali... no jak otroci.
Ono je to v lidech.
Když se podíváš směrem, co stojej zákazníci profin... tak to jsou zákazníci z nějakého důvodu. Třeba proto, že nenavázali vztahy v Aťasu. Třeba nemají čas. Moc možností.
Prostě -- v tom to není, mezi subíky jsou revizoři, zedníci, ajťáci... v tom to fakt není.
Obecně -- lidi jsou dneska prostě líní :-D

A sakra! Pod blogy patřej tematický hovory k věci! :-D
# kanoid 2014-08-22 09:58
Mlčeli jste, krucipísek to nepopřete.
Teď po 15 létech to Kanoid připomíná,(že jste vše oddřeli za České subíky) a namísto vděku za připomínky nerovnováhy(něk do musí žít BDSM styl -profina, někdo jej odmítá Český subík, i když je závislý na životním BDSMáckém stylu,-v kvalitní službě profiny),se dočkávám jen ohrazení, Kanoide zase jen dlouze píšeš staré známé věci.

Pak tedy krucipísek ano.

Staré oklepané věci téže píši.

O stáří.

Jdete na lavečku cvrnkat ony kuličky a bojovně vzpomínat a nahlížet do dívčín šaten, sednete si nalavečku a...USNETE.
Budete chrnět bezesně staře nemouhce, bez paměti.

Jen ať vám ty kuličky mezi prsty všechny naráz proklouznou do prachu vaší nebojovnosti z Českým BDSMáckým tmářským tříštěným a nerovnovážným světem.

SF, rozčiloval jsem se naoko, vaše poezie je nádherná.
AhojTe.
# santaFreud 2014-08-22 16:52
No, já možná nerozumím přesně, jak to myslíš, ale já bych na subíky svrchu nekoukal... Ono je to ve správě serverů tak nějak namíchaný... dokonce si říkám, jeslit té submissivní části není v "dělnících netu" víc, než těch domíků .
Defilují mi ta idéčka a jejich posty o jejich masochismu nebo submissivitě...
Je jich málo.
Je málo lidí.
Je jich málo, lidí, kteří marní svůj čas pro radost z vykonaného Díla.
...ale to tak bylo vždycky.

Pro komentování zde nemáte dostatečná práva

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 552 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 552

Kalendář

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
04445443
Statistik created: 2019-02-16T13:22:03+01:00