ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Tak i v tomhle úplně novém sklepě se usídlil časožrout (Chronofagos vorax Tormansi). Nejméně jeden. A pokud je opravdu jen jeden, je neuvěřitelně žravý a výkonný. Chvíli po tom, co jsem rozbalil a oloupal kotě a přesvědčil ho, že poloha s kolínky cudně u sebe je i pro vdanou ženu vzhledem k tomu, co se s ní chystám provádět, zcela nevhodná (a pro vdanou na stůl položenou ženu i co do cudnosti zbytečná), jsem zjistil, že mi něco ukradlo a sežralo osmou, devátou, desátou, jedenáctou a půl dvanácté hodiny.

Nejméně jeden přípondělník o zlodějích času tady už je, nicméně doba i základní výzkum pokročily za tu dobu daleko vpřed a chování chronofágů se podařilo v hrubých rysech popsat a klasifikovat. Podoba chronofágů samých ovšem dosud zůstává předmětem sporů a spekulací. Je vcelku dobře možné, že chronofágus samotný přijímá podobu závislou ve značné míře na podobě a pravděpodobně i dalších charakteristikách jím obsazeného sklepa (či jiného funkčně identického prostoru), čímž si vytváří obranné mimikry proti odhalení.

Lze považovat za prokázané, že nový sklep chronofágy neobsahuje - spíše naopak, obsahuje velké množství tvorů čas spíše vyvrhujících. Prostory určené k přebudování na úchylovi tak milý funkční sklep se proto rodí mimořádně pomalu a obtížně a brodění se v závějích pomalu plynoucího nadbytečného času odebírá úchylovi nemálo sil. V odborné obci již zazněl i názor, že v tomto období je sklep již osídlen zárodečným vývojovým stadiem protochronofága (osídlujícím teritorium spolu s úchylem) majícícho v této vývojové fázi obrácený metabolismus času, domněnka ovšem dosud nedošla experimentálního ani teoretického potvrzení. Za prokázaný fakt je naproti tomu třeba považovat to, že časožrout osídluje vybraný sklep nejpozději v okamžiku, kdy je sklep prvně užit k zamýšlenému účelu. Existuje - pravda - alternativní teorie, tvrdící, že ke kolonizaci sklepa chronofágem dochází již v okamžiku osazování sklepa prvními hračkami.

Nehledě na chronofágovu snahu se úchylečku podařilo přesvědčit o tom, že stud je zbytečný a pokud se vzdá, bude elektrifikována (Borgové prominou využití jejich motta). Souběžně se podařilo i ocenit práci úchylčiny babičky, která štrikuje opravdu fajnové punčocháče - pravda, s drobnou připomínkou, že punčocháče obvykle mají i klín a rozhodně nekončí v půli štíhlých stehen. Hmatetelným důkazem chronofágovy existence tak - kromě již zmíněných sežraných hodin - zůstává poznámka v todo listu o nezbytnosti ověřit a doplnit označení vlastních hraček. Mělo by to výrazně usnadnit a urychlit separaci hraček na vlastní-cizí, tedy proces v rámci vícečetných akcí vždy nespolehlivý a bolestivý.

Pro komentování zde nemáte dostatečná práva

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 155 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 155

Kalendář

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
05204219
Statistik created: 2019-08-19T02:31:04+02:00