ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Znáte to - je přece zcela samozřejmé, že Američani na Měsíci nikdy nebyli, 9/11 zorganizovali židozednáři a Elvis žije na odvrácené straně Měsíce na utajované základně little green men. Nebo šediváků, tady se názory rozcházejí. Konspirační teorie hýbou světem a ta se snímky utajované vojenské základny kdesi v pusté a bohem i lidmi zapomenuté části Tichomoří, pořízenými utajovaným - z prdele vytaženým - ajfounem inženýra IBM, pracujícícho pro Apple na utajovaných projektech, nepatří ani zdaleka k těm nejšílenějším. A protože můj oblíbený server si klade za cíl držet ... ehm... prst... na tepu doby, přispěji konspirační teorií vlastní.

Zcela jistě za to můžou ilumináti. Nebo vlastně židozednáři. A je docela dobře možné, že se za tímto účelem židozednáři spojili s ilumináty a jako technické vedení si k tomu přizvali šediváky. Nebo LGM, to ještě není úplně jasné. Co ale úplně jasné je, že potřebná technologie není pozemského původu a zcela jistě se to neobešlo bez nanotermitu a mikroplutoniových jaderných náloží. Seismologické záznamy ukazující charakteristické zvuky temného dunění brum-tu-dum-tudum to jednoznačně dokazují, nehledě na seismology chytající se zděšeně za hlavu.

Probíhá to plíživě tak, aby si lidi ničeho nevšimli. Zatímco se jim na hlavy sypou "nenápadně" z dopravních letadel rozprašovaná chemtrails a poskytují jim neškodný náhradní cíl pro nadávání a vytváření konspiračních teorií, velký Žid v pozadí tahá za nitky a potměšile se usmívá pod pejzy. A víkendy se nenápadně, sekundu za sekundou zkracují. Celosvětové z Nového Jorku řízené spiknutí každou sobotu na všech etalonech času na světě provede utajované manipulace a takto ukradený čas prodá šedivákům, kteří ho pak použijí proti lidstvu v nějakém obludném experimentu. Je docela dobře možné, že v tom jedou i LGM a příšery s broučíma hlavama, na každý pád z toho neskutečně bohatnou Rothschildové, Rockfellerové a ještě pár dalších, zatímco obyčejní lidé (tm) chudnou a na obsah narvaných nákupních košatin v Hypernově, Bille a dalších židáckých prodejnách se musí zadlužovat u židáků.

OK, dosti konspirací, stejně je vymýšlejí židozednáři kvůli tomu, aby si lidi nevšimli, že ty víkendy jsou čím dál tím kratší.

Komentáře   

+1 # santaFreud 2014-04-07 18:07
Ale zase třeba od pondělka ke čtvrtku už to není tak dlouho, jako když jsme měli v úterý tříhodinovku matematiky a ve středy trojhodinovou geodesii.
Takže... možná je to jenom dilatací času nebo tak nějak.
Ale když už jsme u konspiračních teorií -- kdože to tady má tolik akcií ČEZu, že se mu vyplatí dělat tak mohutnou reklamu na sex vykonávající elektrospotřebi če...?

Pro komentování zde nemáte dostatečná práva

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 202 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 202

Kalendář

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
04810037
Statistik created: 2019-05-22T22:00:40+02:00