ELEFERNO - při životě udržovaná verze

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Přípondělníky bývají obvykle o subinkách, nicméně tento je trochu výjimkou. Jednak se trochu předbíhá, jednak není až tak úplně o subince.

V rámci zaječí párty v pátek v Ateliéru se mi povedlo udělat si čas a po dosti šíleném přeletu se dvěma přestupy z přes dva tisíce kilometrů vzdáleného města NN do Prahy jsem se ujal role animátora a garanta bílé klinik místnosti v tolik duši milém sklepě. Cíl byl zadán jednoznačně - nevyděsit přiváděné zajíce, nicméně působit zajímavě a ještě navíc i něco předvést. Zajíci se ukázali jako celkem zaujaté, neřku-li zainteresované publikum, takže tiše předpokládaný hluchý nezájem se nakonec nekonal - ba naopak, zprvu suše teoretický výklad brzy plynule přešel v předvádění jiskřivek na živých tvorech a prezentace tiše začala nabývat hracího charakteru. 

Přišla s přítelem a oči jí jiskřily. S trošku pootevřenou pusou a vlhkými rty sledovala výklad a pokaždé, když jsem vzal do ruky další metodickou pomůcku, oči se jí vlažně zaleskly. Krásných holek bylo kolem spousta, takže jsem jí věnoval pozornost jenom občasnou. Hodně lidí zaujal violet wand a poté, co Zu zhasla ostré stropní světlo, aby bylo líp vidět na jiskřičky a nově příchozí se nestyděly sundat prádlo, dodala si odvahu.

Tlapku na odzkoušení wandu mi podala dlaní dolů a když jsem ji vzal za prsty, abych jí ji otočil do správné polohy, zajiskřilo to poprvé. Líbily se jí jiskřičky na šlachách zápěstí a předloktí i v loketní jamce i na bradavce přes oblečení. Pustil jsem ji, abych udělal místo další zájemkyni. Když jsem po nějaké době nabídnul k vyzkoušení i ET312, přišla podruhé a na mé upozornění, že tohle už přes šaty provozovat nejde, si docela rozhodně sundala blůzku. Když si začala rozepínat podprsenku, pootočená trochu od přihlížejících zajíců, aby jí neočumovali bradavky, ucítil jsem ten pohled v zádech poprvé. Nebyl nenávistný, byl vylekaný.

Dostala na prs dvojici klasických jednorázových samolepek,jednu na úpon axily, druhou těsně pod bradavku, a začala si užívat. Hodně užívat. Prozkoušeli jsme spolu základní étéčkové stimulační průběhy a pak jsem jí přelepil elektrody blíž k bradavce. To už se jí oči začaly lehounce rozostřovat a dech se prohloubil. Ten pohled v zádech už nebyl ani tak vylekaný, jako vyděšený. Ohlédnul jsem se. Díval se na ni se směsí obdivu a zneklidnění a nevědomky si zatínal prsty do dlaně.

Měla rozum. Zostřila oči zpátky a s poznámkou, že to začíná být velmi osobní, se zase oblékla. 

Pro komentování zde nemáte dostatečná práva

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 270 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 270

Kalendář

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
04795497
Statistik created: 2019-05-21T03:44:27+02:00