Nové ELEFERNO

Web pro ty, kterým je život příliš těsný

Dílna


Kategorie Dílna představuje výsledky práce dvou desítek let, během nichž úchylná komunita přešla od domácí výroby praktocky všeho na koleně k normálnímu modelu žití - tedy pořízení toho, co je zapoptřebí v normálním obchodě a domácí výrobě toho, co koupit (zatím) nejde. Za obsahem kategorie stojí zkušenosti veteránů české i světové BDSM scény.

Začátkem května proběhnul na Smartstimu zajímavý příspěvek, týkající se vytvoření vodivého odlévacího materiálu na bázi běžné dvojsložkové epoxydové pryskyřice. Renču (která příspěvek objevila)  téma zaujalo natolik, že spáchala nějaké vlastní experimenty, Torm dodá něco technologických poznámek.

Číst dál: Odlévací materiály s částečnou vodivostí

Protože s vysokými teplotami nějak upadá činnost, posílám alespoň konstruktérům něco pro inspiraci,možná i poučení.
    Velvet

Redakční poznámka: Jde o DJVU kopii knihy Doilnye mašiny - teorija, konstrukcija i rasčot V.F. Koroljeva. Obsahuje veškerou potřebnou teorii, ukázky konstrukce a nutné výpočetní podklady ke konstrukci strojních dojiček. Vzhledem k objemu souboru je kniha umístěna ve Fajlotéce. Díky, Petře !

Hračka za pár korun

Zajímavou a pozornost zasluhující hračku je možno zakoupit v laboratorních potřebách. Pod názvem hadicová tlačka ji lze pořídit v celé škále rozměrů od šířky 15 mm až po olbřímí provedení v šířce 72 milimetrů. Tlačka je k mání v dvojím provedení, s otvíracím rámečkem, nebo s rámečkem pevným. Pro bdsm použití nemá otevírací rámeček výrazné praktické využití, jedině snad pro zvýšení bezpečnosti v případě akutní potřeby sejmutí hračky.

Číst dál: Laboratorní hadicové tlačky

S ohledem na specifikum nové verze redakčního systému jsme museli provést několik drobných úprav v metodice zobrazování obrázků ve vyšším rozlišení - článek obsahuje náhledy, obrázek v plném rozlišení získáte kliknutím na link pod náhledem.

Schém přístroje:

Odkaz pro obrázek v plném rozlišení

Číst dál: Lehce opakovatelný TENS - podklady

V dnešní době již jsou generátory všeho druhu snadno dostupné, přesto pro nováčky na poli nevšedního užití elektřiny (kteří ještě nechtějí utratit větší sumu) přináším !TENS vlastní konstrukce. Cílovou skupinou návrhu jsou přiměřeně schopní bastlíři (tj. neutíkající hrůzou od zobrazovače po shlédnutí schématu) prahnoucím po svém prvním, pro objevování vhodným, elektřinu generujícím, přístroji. Zapojení je jednokanálové, bateriově napájené, s možností kapesního provedení. Obsluha má k dispozici volbu frekvence, šířky a pseudo-amplitudy pulsu. Indikačními prvky jsou LEDky, pro hrubé určení proudu přímo v sérii s výstupem, druhá pro indikaci provozního stavu - zhasíná pokud zdroj energie není schopen dodat dostatek výkonu pro aktuální nastavení.

Číst dál: Lehko opakovatelná konstrukce TENSu

Dovolím si Vás seznámit se svojí konstrukcí bipolárního vejce.

Původně mělo jít jen o bipolární vaginálku, ale když jsem obdržel polotovary (odměrky), a zjistil jsem kolik volného místa by zůstalo uvnitř nevyužito, rozhodl jsem se vybavit ji i vibracemi.

Použité jsou dvě odměrky na kávu, soustružený mezikus ze silonu a elektromotorek s dětského modelu vrtulníku. Dále kabel k telefonu a samolepící měděná páska. Dutinky pro připojení běžných 2mm pinů jsou modelářské.

Číst dál: Bipolární vibrační vejce z odměrek na kávu.

Další zajímavý nápad ze Smartstimu zvládne realizovat i osoba, elektrotechnikou prakticky nepolíbená. K výrobě dobře vypadající elektrody budete potřebovat jen to, co je na fotografii: Tedy madlo (třeba to zmíněné od pilníku nebo libovolné jiné, které se vám bude líbit), pár kovových knoflíků plus běžné vybavení domácí dílny. Jdeme na to: Dutinu madla vyčistíme a pokud nebyl nástroj, kterému jsme madlo amputovali funglový, celé madlo důkladně očistíme a vykoupeme v desinfekci. Je dobré ověřit, zde naše oblíbená desinfekce materiál madla nenapadá. V místech, kde plánujeme elektrody si podle použitých knoflíků vyvrtáme dírky (podle tvaru knoflíků) a protáhneme dráty. Knoflíky připájíme k vidičům a přilepíme na místo. Poslouží tafix nebo epoxid. Dutinu madla vyplníme gumovým trnem, tafixem, lepidlem nebo sanitárním tmelem - nechceme mít farmu na mikroorganismy. V závislosti na způsobu používání hračky můžeme vlepit držadlo či jinou rukojeť nebo třeba vacu-lock pro šoustací strojek. Vynalézavosti se meze nekladou. Toť vše - hrajte si opatrně! sgt

Jednoduchý nápad na realizaci klitrody se objevil na Smartstimu od zkušené harcovnice TankGirl :) Jedná se o nenáročnou modifikaci bradavkové svorky, běžně zakoupitelné (v páru spojeném řetízkem) v libovolném (e-)šukšopu.

Číst dál: Jednoduchá klitroda

Zajímavý nápad na elektrifikaci levného plastového specula se objevil na Smartstimu. Konstrukce je to poměrně jednoduchá a elegantní.

Číst dál: Elektrifikované plastové speculum 

K Bahnově řízenému vibrátoru dodal Wendys několik užitečných postřehů a poskytnul i plošňák, včetně osazovacího plánku. Fajly najdete ve fajlotéce.

Číst dál: Vylepšení řízeného vibrátoru

Popisovaný nápad pochází z KinkLabu a ukazuje, jak snadno a levně lze s pomocí moderních technologií jednočipů řešit i poměrně složitá technická zadání. 

Číst dál: Řídící jednotka vibrátoru z Arduina

Pro lepší využití možností ET-312 existuje málo známá a špatně dokumentovaná možnost synchronního spojení dvou jednotek do režimu master-slave. Tento text popisuje, jak na to.

Číst dál: Spřažení dvou ET-312

Přísun nových materiálů pro Eleferno stále vázne, takže pro kompenzaci tohoto veskrze nežádoucího jevu použiji tvorbu dánských přátel ze Sadomechanixu. Seznamte se s zábavnou hříčkou, poháněnou - na rozdíl od zde obvyklých sil elektrického proudu - přímo silami subinky. Uznávám, pravda, že v některých případech si uvedení hračky do provozu vyžádá i jistého vynaložení sil dominujícího, nicméně nejedná se o žádný problém, který by nešel vyřešit v rámci běžné konsensuality. Hračka má na Elefernu vlastní galérii.

Číst dál: Zábavná samoobslužná hračka 

<!> Od autora předchozí konstrukce přísavné klitrody dorazil další nápada - stejnou technologií vyrobená přísavka na celou kočku. Nové obrázky jsou umístěny ve stejné galérii, jako původní projekt.

Číst dál: Přísavná kundroda (ve 40 snadných krocích)

Pošta

Nejsi přihlášen.

Kdo je online

Celkem přihlášeno: 63 uživatelů
No members online
Členů: 0 / Hostí: 63

Kalendář

červen 2018
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
03467039
Statistik created: 2018-06-20T14:51:18+02:00